Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:30

      Brottby SK (hemma) Damer


      13:30
    • 12:00

      Håbo FF Röd (hemma) F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK F06 Gul (borta) F-06/07


      17:00
    • 15:00

      Häverödals SK 08/09 (borta) F-0809


      17:00
    • 15:00

      Upsala IF 07FB (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) P-06


      17:00
    • 16:30

      Märsta IK (hemma) P-04/05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Expo Roslagen U17


      15:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje P07 Röd (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      Sigtuna IF FK F06/07 (borta) F-06/07


      18:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF (borta) P-0809


      11:00
    • 11:00

      Gimo IF FK (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda (borta) P-0809


      13:00
    • 12:00

      Lohärads IF (hemma) Herr U


      14:00
    • 13:00

      Knivsta IK Vit (borta) P-0809


      14:00
    • 13:00

      Rimbo IF P06 (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) F-0809


      16:00
    • 16:00

      Riala GoIF P04-05 (hemma) P-04/05


      18:00
    • 17:00

      Rö IK (borta) Herr A


      18:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:30

      Vaksala SK 2 (hemma) Damer


      13:30
    • 11:30

      Rosersbergs IK Röd (borta) F-0809


      13:30
    • 12:00

      Upsala IF (borta) P-04/05


      14:00
    • 14:00

      FC Gute (hemma) U17


      16:00
    • 16:30

      Unik FK P07 blå (hemma) P-06


      18:30
  • 12Sön
    • 10:00

      BKV Norrtälje Röd (hemma) P-0809


      11:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-0809


      11:00
    • 11:00

      GoIF Kåre 2 (borta) Herr U


      13:00
    • 12:00

      BKV Norrtälje P05 (borta) P-04/05


      14:00
    • 12:00

      Film/IFK D-Ö (hemma) F-03/05


      14:00
    • 14:30

      Fanna BK F06 Vit (hemma) F-06/07


      16:30
    • 16:30

      Fenix FK (hemma) P-04/05


      18:30
    • 17:00

      Häverödals SK (borta) F-06/07


      19:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P06 (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:30

      Rö IK (hemma) F-0809


      20:30
      Vårlyckan 2
      Serie: F11 Röd:3
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Samling, ombytta och klara kl. 18.00.
      Matchkläder delas ut på tisdagsträningen.
      Resultat och referat
    • 18:45

      Träning Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Rånäs 4H-spelen Friidrott

    • 10:00

      Håbo FF P05 (hemma) P-04/05


      12:00
    • 10:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P07E;2 (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      IFK Mariehamn (hemma) F-06/07


      13:30
    • 13:00

      Enköpings SK UK grön (borta) F-06/07


      15:00
    • 15:00

      Hammarlands IK (borta) Herr A


      16:00
  • 19Sön
    • 10:00

      BKV Norrtälje Blå (hemma) P-0809


      12:00
    • 10:00

      Almunge (borta) P-0809


      11:00
    • 12:00

      Rimbo IF P04 (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      IK Brage (borta) U17


      15:00
    • 13:15

      IFK Uppsala Blå (borta) P-0809


      14:15
    • 16:00

      Rådmansö SK 2 (hemma) Herr U


      18:00
    • 17:00

      SK Wigör/Knivsta IK (borta) Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning F-10/11


      15:00
    • 11:30

      SK Wigör (borta) P-0809


      13:00
    • 11:30

      Rasbo IK (borta) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      IF VP Uppsala (hemma) Damer


      14:00
    • 16:15

      Alsike IF 1 (borta) F-0809


      18:15
    • 16:30

      Vaksala SK Gul (hemma) P-0809


      17:30
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel 2019 P-10


      13:30
    • 10:30

      FC Arlanda Vit (hemma) P-06


      12:30
    • 11:00

      Hallsta IK P10 (borta) P-0809


      12:00
    • 13:30

      Vaksala SK Gul 3 (hemma) P-06


      15:30
    • 15:00

      Jomala IK (borta) P-04/05


      17:00
    • 15:00

      Ullfors/Månkarbo IF (borta) F-03/05


      17:00
    • 16:00

      Knivsta IK/SK Wigör (hemma) F-06/07


      18:00
    • 16:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (hemma) U17


      18:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:15
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Väddö IF P15 (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      BKV Norrtälje F04 Blå (borta) F-03/05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 10:30

      Upsala IF F06 (hemma) F-06/07


      12:30
    • 11:00

      Rimbo IF F06/07 (borta) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-04/05


      15:00
    • 14:00

      Funbo IF P06/07 (borta) P-06


      16:00
    • 16:10

      Dalkurd FF (borta) U17


      18:10
    • 16:45

      Håbo FF P06 2 (borta) P-06


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:45

      Träning Damer


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 31Fre
    • 19:00

      VÄDDÖ IF (hemma) Herr A


      20:00