Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Rimbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      IK Sirius FK U13 Svart (borta) P-04/05


      15:00
  • 2Sön
    • 09:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      19:00
    • 11:30

      Lemlands IF (hemma) Herr A


      13:30
    • 12:00

      Lagga Långhundra BK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      SK Wigör P06/07 (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U17


      16:30
    • 15:00

      Enköpings SK FK P05 Grön (borta) P-04/05


      17:00
    • 16:00

      Riala GoIF P05 (borta) P-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:30

      Riala GoIF P07 (hemma) P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Storvreta IK F03 (hemma) F-03/05


      14:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Alsike IF F08 Svart (borta) F-0809


      11:00
    • 11:00

      Almunge IK P13 Gul (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P13 (borta) P-04/05


      13:00
    • 12:30

      Rosersbergs IK F06/07 BLÅ (borta) F-06/07


      14:30
    • 13:00

      Frösunda SK (borta) Herr A


      15:00
    • 13:30

      SK Wigör P02/01 (hemma) Herr U


      15:30
    • 13:30

      SK Wigör (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje P07 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) U17


      17:00
    • 16:00

      Frösunda SK (hemma) Damer


      18:00
    • 17:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      Edsbro IF (borta) Herr A


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      VÄDDÖ IF (hemma) P-10


      14:00
    • 09:30

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      10:30
      Brohallen - Vårlyckan
      Anteckning: Barngymnastik
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      19:00
    • 11:00

      Håbo FF P05 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK 2 (borta) Damer


      14:00
    • 15:15

      IK Sirius FK (borta) U17


      17:15
  • 16Sön
    • 11:30

      Rosersberg/Sigtuna IF (borta) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      Väddö IF P/F 12 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:15

      IFK Mariehamn (borta) P-04/05


      16:15
    • 14:30

      FC Åland (borta) P-04/05


      16:30
    • 17:30

      Riala GoIF 2 (borta) Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • Heldag

      Ålandsresa Herr U

    • 09:30

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje P06 Röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje (hemma) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje P05 (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) U17


      16:00
    • 14:15

      IFK Mariehamn/FC Åland (borta) Herr U


      16:15
    • 16:00

      Riala GoIF F08-09 (borta) F-0809


      18:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Lohärads IF (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      Almunge/Funbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Upplands-Ekeby IF (borta) Herr A


      17:00
    • 16:00

      Österlövsta FF (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Sälja korv/hamburgare F-03/05

    • 09:30

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      10:30
    • 13:15

      Alsike IF F06 Svart (borta) F-06/07


      15:15
    • 14:00

      Knivsta IK (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Knivsta IK Vit (hemma) Herr U


      16:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK P07 Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 15:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04/05


      17:30
  • 30Sön
    • 10:00

      Märsta IK P07 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK P05 Svart (hemma) P-04/05


      13:00
    • 13:00

      Olands FF 2 (borta) Herr U


      15:00
    • 13:00

      Match Herr U div.8 U17


      15:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje 2 (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      Almunge/Funbo IF F06 (borta) F-06/07


      17:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00