Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Rimbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:00

      IK Sirius FK U13 Svart (borta) P-04/05


      15:00
  • 2Sön
    • 09:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      19:00
    • 11:30

      Lemlands IF (hemma) Herr A


      13:30
    • 12:00

      Lagga Långhundra BK P06 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      SK Wigör P06/07 (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U16


      16:30
    • 15:00

      Enköpings SK FK P05 Grön (borta) P-04/05


      17:00
    • 16:00

      Riala GoIF P05 (borta) P-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:30

      Riala GoIF P07 (hemma) P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Storvreta IK F03 (hemma) F-03/05


      14:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Alsike IF F08 Svart (borta) F-0809


      11:00
    • 11:00

      Almunge IK P13 Gul (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P13 (borta) P-04/05


      13:00
    • 12:30

      Rosersbergs IK F06/07 BLÅ (borta) F-06/07


      14:30
    • 13:00

      Frösunda SK (borta) Herr A


      15:00
    • 13:30

      SK Wigör (hemma) U16


      15:30
    • 13:30

      SK Wigör P02/01 (hemma) Herr U


      15:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje P07 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) U16


      17:00
    • 16:00

      Frösunda SK (hemma) Damer


      18:00
    • 17:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning U16


      19:40
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:30

      BKV Norrtälje F08 (hemma) F-0809


      20:30
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 14Fre
    • 19:00

      Edsbro IF (borta) Herr A


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      VÄDDÖ IF (hemma) P-10


      14:00
      Väddö
      Serie: Poolspel 2018
      Anteckning: Årets sista poolspel har Väddö som arrangör.
      Mer info kommer närmre!
      Resultat och referat
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      19:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Håbo FF P05 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK 2 (borta) Damer


      14:00
    • 15:15

      IK Sirius FK (borta) U16


      17:15
  • 16Sön
    • 11:30

      Rosersberg/Sigtuna IF (borta) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      Väddö IF P/F 12 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:15

      IFK Mariehamn (borta) P-04/05


      16:15
    • 14:30

      FC Åland (borta) P-04/05


      16:30
    • 17:30

      Riala GoIF 2 (borta) Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • Heldag

      Ålandsresa Herr U

    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 10:00

      BKV Norrtälje P06 Röd (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje (hemma) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      BKV Norrtälje P05 (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      IFK Uppsala (hemma) U16


      16:00
    • 14:15

      IFK Mariehamn/FC Åland (borta) Herr U


      16:15
    • 16:00

      Riala GoIF F08-09 (borta) F-0809


      18:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Lohärads IF (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      Almunge/Funbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Upplands-Ekeby IF (borta) Herr A


      17:00
    • 16:00

      Österlövsta FF (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      Märsta IK U17 (borta) Herr U


      20:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 13:15

      Alsike IF F06 Svart (borta) F-06/07


      15:15
    • 14:00

      Sigtuna IF FK P07 Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Knivsta IK Vit (hemma) Herr U


      16:00
    • 15:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04/05


      17:30
  • 30Sön
    • 10:00

      Märsta IK P07 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Fanna BK P05 Svart (hemma) P-04/05


      13:00
    • 13:00

      Olands FF 2 (borta) Herr U


      15:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) Damer


      17:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje 2 (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      Almunge/Funbo IF F06 (borta) F-06/07


      17:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:00