Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 10:00

      Brottby SK 1 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      IK Sirius FK U13 Svart (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      IFK Mariehamn/FC Åland (hemma) Herr U


      13:30
    • 12:00

      Träning F-0809


      15:30
    • 15:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Östhammars SK F03/04 (hemma) F-03/05


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:30

      Rosersbergs IK F08/09 Röd (borta) F-0809


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 4Fre
    • 19:00

      Rimbo IF 2 (hemma) Herr A


      21:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Arbetsdag Roslagsbro IF


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag F-03/05


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag P-10


      13:00
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Funbo IF P05 (hemma) P-04/05


      12:00
    • 12:00

      Håbo FF Röd (hemma) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK 2 (borta) Herr U


      15:00
    • 14:00

      IF VP Uppsala (hemma) U16


      16:00
  • 6Sön
    • 11:30

      Knivsta IK (hemma) F-06/07


      13:30
    • 13:00

      Märsta IK U13 (borta) P-04/05


      15:00
    • 16:00

      Häverödals SK (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Hallsta IK (borta) Herr U


      21:00
    • 19:00

      Hallsta IK (borta) U16


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF 2 (hemma) Herr U


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 9Ons
    • 17:30

      Föräldramöte P-0809


      19:00
    • 17:30

      Träning P-0809


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:00

      Rö IK (borta) Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 10:30

      Träning U16


      12:00
    • 19:00

      FC Arlanda U16 (hemma) U16


      21:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Knivsta IK Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      SK Wigör F08/09 1 (borta) F-0809


      12:00
    • 11:45

      Knivsta IK (borta) F-06/07


      13:45
    • 12:00

      Riala GOIF (hemma) Herr A


      14:00
    • 13:00

      Östhammars stadslopp Friidrott


      15:00
    • 15:00

      Upsala IF svart (hemma) P-04/05


      17:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-10


      14:00
    • 11:00

      Jomala/Åland United (hemma) Damer


      13:00
    • 12:00

      Prel. möte logistikgruppen U16


      13:00
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK P11 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      FC Arlanda (borta) U16


      15:15
    • 17:00

      Harg-Östhammar FF 3 (borta) Herr U


      19:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
    • 18:00

      Riala GoIF F06 (borta) F-06/07


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 18:15

      Flyttad match RIF 1- Brottby SK F-06/07


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      Roslagsbro / Vårlyckan
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 18Fre
    • 19:00

      Rimbo IF P05 (hemma) P-04/05


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      4H-spelen Friidrott

    • 09:00

      Träning Friidrott


      17:00
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Rö IK (hemma) F-0809


      13:00
    • 11:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-04/05


      13:30
    • 14:00

      Vaksala SK (hemma) U16


      16:00
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) Herr A


      16:30
  • 20Sön
    • 09:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-0809


      15:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK F04 (borta) F-03/05


      12:00
    • 11:30

      IK Sirius FK P04B (borta) P-04/05


      13:30
    • 11:30

      Rimbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:30
    • 12:00

      Östhammar/HÖFF (borta) Herr U


      14:00
    • 12:00

      Östhammar/ HÖFF (borta) U16


      14:00
    • 13:00

      Riala GoIF F06 (hemma) F-06/07


      15:00
    • 13:30

      Sigtuna IF FK P07 Vit (borta) P-06


      15:30
    • 16:00

      Danmarks IF 2 (hemma) Herr U


      18:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 19:30

      Frösunda SK (hemma) Herr A


      21:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning Friidrott


      11:00
    • 10:00

      Sponsorjobb Herr U


      16:00
    • 11:00

      Enköpings SK FK P05 Grön (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK F06/07 BLÅ (borta) F-06/07


      13:30
    • 14:00

      SK Wigör P06/07 (hemma) P-06


      16:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:30

      Riala GoIF P05 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 10:30

      Uppsala-Kurd FK (borta) U16


      12:30
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (hemma) F-03/05


      14:00
    • 14:00

      Lagga Långhundra BK P06 (hemma) P-06


      16:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:00

      Fotografering U16


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor