Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 19:00

      SK Wigör (hemma) Herr A


      21:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Poolspel F-0809


      14:00
    • 11:00

      Lagga-Långhundra BK (borta) P-06


      12:00
    • 12:30

      Alsike IF F06 Svart (borta) F-06/07


      14:30
    • 13:30

      Vaksala SK (borta) Herr U


      15:30
    • 15:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (borta) F-03/05


      17:00
    • 17:00

      FC Arlanda P04/05 (borta) P-04/05


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Arbetsdag U16


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag F-03/05


      13:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      19:00
    • 10:30

      Olands FF P05 röd (hemma) P-04/05


      12:30
    • 14:00

      Väddö IF P13 (borta) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      Rådmansö SK P10 (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF (borta) Damer


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P01S (borta) Herr U


      19:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Vaksala SK Vit (hemma) P-04/05


      12:30
    • 11:00

      Riala GoIF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Lagga-Långhundra/Alsike IF (borta) Damer


      13:00
    • 13:00

      Grisslehamns Sk (borta) Herr A


      15:00
    • 13:00

      Riala GoIF (hemma) P-06


      14:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel F-0809


      14:00
    • 13:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:30

      Hallsta IK (borta) P-04/05


      16:30
    • 15:00

      Knutby IF 06/07 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF P01 (borta) Herr U


      18:00
    • 18:00

      Roslagsbro IF U17 (borta) Herr U


      20:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:30
    • 18:15

      U15 match mot Olands Herr U


      19:50
    • 18:15

      Olands FF (borta) U16


      20:00
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:15
  • 14Tor
    • 12:45

      Träning Boule


      16:00
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      Vårlyckan - Roslagsbro
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:30
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 15Fre
    • 19:00

      Lohärads IF (hemma) Herr A


      21:00
  • 16Lör
    • 08:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      15:00
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 11:00

      SK Wigör F06/07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (borta) F-03/05


      13:00
    • 12:00

      Harg/Östhammar FF (hemma) U16


      13:30
    • 12:00

      U15 match mot Harg/Östhammar Herr U


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK P07 Vit (borta) P-06


      15:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Almunge IK P05 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 12:00

      Brottby SK (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Träning Friidrott


      14:00
    • 13:00

      Västerås IK/Dingtuna (hemma) U16


      14:30
    • 14:00

      Knivsta IK P06 Vit (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      FC Åland P16 (borta) Herr U


      16:30
    • 16:00

      Roslagsbro IF (borta) Damer


      18:00
    • 16:00

      Vaksala SK Röd (borta) P-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 12:45

      Träning Boule


      16:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:30
    • 19:00

      Träning Gymnastik


      20:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
    • 19:45

      Föräldrarmöte, RIF U15 U16


      20:45
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 09:30

      Grilla o sälja korv/hamburgare F-03/05


      16:00
    • 10:30

      SK Wigör P04 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 11:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      Frösunda SK 2 (hemma) Herr A


      13:30
    • 13:30

      SK Wigör (borta) Damer


      15:30
    • 14:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-06


      15:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Rasbo IK P06/07 (hemma) P-06


      11:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje Röd (hemma) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK F06/07 (borta) F-06/07


      16:00
    • 17:00

      IFK Eskilstuna (borta) U16


      18:45
    • 17:00

      Roslagsbro IF U17 (borta) Herr U


      19:00
    • 18:00

      Träning Gymnastik


      19:30
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 09:45

      Träning Boule


      13:00
    • 18:00

      Träning P-11/12


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Västerås SK (borta) U16


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 11:30

      IFK Mariehamn (hemma) P-04/05


      13:30
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) U16


      15:30
    • 15:00

      Håbo FF P01 (borta) Herr U


      17:00