Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Syrianska IF Ungdom

Följ

Örebro Syrianska IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning U16/15


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      ÖSIFP04 - U21 P-04


      21:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:15

      Träning U16/15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 3Tor
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:20

      Tomas Nordahl cup P-11


      15:00
    • 10:00

      Träning P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Kumla Vit (borta) F-06-07


      12:00
    • 10:00

      Tomas Nordahl Cup P-12


      15:00
    • 11:00

      Lillån FK 2 (hemma) U16/15


      13:00
    • 11:20

      IK Sturehov 1 Röd (hemma) F-06-07


      13:20
    • 15:00

      Line-up F-08-09


      18:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Thomas Nordahl Cup P-10

    • 14:00

      HOIF/SMÅ IF (hemma) F-06-07


      16:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) U16/15


      21:00
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 14:00

      Norrstrands IF (P15) (borta) U16/15


      16:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
      Heden IP Örebro, Mellringe
    • 17:15

      Träning U16/15


      18:45
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      FÖRÄLDRAMÖTE F-08-09


      19:45
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      AIK FF (P15) (hemma) U16/15


      14:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      ÖSK match F-08-09


      21:00
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 15:30

      KIF match F-08-09


      17:30
  • 27Sön
    • 13:00

      Vasalunds IF (P15) (borta) U16/15


      15:00
    • 14:00

      Träning F-06-07


      15:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00