Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Syrianska IF Ungdom

Följ

Örebro Syrianska IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 12:15

      Träning F-08-09


      13:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Nyårscupen i Futsal P-12


      14:00
    • 11:00

      Träning P-10


      20:00
    • 12:30

      Träning F-06-07


      13:30
  • 6Mån
    v.2
    • 08:30

      OdenCupen 2020 F-08-09


      16:00
    • 08:40

      IFK Hallsberg (hemma) F-08-09


      09:40
    • 10:00

      QBIK Blå (borta) F-08-09


      11:00
    • 11:20

      QBIK Vit (hemma) F-08-09


      12:20
    • 12:40

      Gideonsbergs IF (borta) F-08-09


      13:40
    • 17:00

      IFK Kumla (borta) U16/15


      19:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:40

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
  • 12Sön
    • 10:30

      IFK Kumla (hemma) F-08-09


      12:00
    • 11:10

      HOIF/Små IF (borta) F-06-07


      12:10
    • 17:00

      Serie Spel Futsal Match 2 - 5 P08


      18:00
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
    • 19:00

      ÖSIF1615 - Uppstartsmöte U16/15


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U16/15


      20:30
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:20

      Föräldramöte F-08-09


      19:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
  • 18Lör
    • 10:40

      Träning P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-06-07


      14:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Träningsmatcher Karslund P-11


      13:15
    • 12:00

      Träning F-06-07


      13:00
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/15


      19:00
    • 18:00

      Örebro Syrianska IF Ung (hemma) F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U16/15


      20:30
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:20

      Föräldramöte F-08-09


      19:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30
  • 25Lör
    • 10:30

      Träningsmatch mot Forward P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 13:30

      Adolfsbergs IF (hemma) F-06-07


      14:30
    • 18:00

      Örebro Syrianska IF Ung (hemma) F-08-09


      19:30
  • 26Sön
    • 14:00

      Träning F-06-07


      15:00
    • 15:30

      IFK Norrköping FK (borta) U16/15


      17:30
    • 18:00

      Mosjö SK (hemma) F-08-09


      19:30
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning U16/15


      20:30
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning F-06-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P08


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/15


      18:30