Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Tegs SK Hockey (hemma) U18


      21:30
  • 3Tor
    • 12:00

      Leverans papper U13


      19:00
    • 16:00

      Hämta papper U16


      20:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:40
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:45

      Föräldramöte Tjejlaget U12


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 4Fre
    • Heldag

      ANMÄLAN CAMP 06 Tjejlaget U12

    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U13


      21:00
  • 5Lör
    • 08:00

      Träning Herr


      17:00
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 12:00

      Piteå HC (hemma) U14


      13:15
    • 13:30

      Träning Tjejlaget U12


      14:45
    • 13:30

      Träning Dam


      14:45
    • 15:00

      Piteå HC (hemma) U14


      16:15
    • 16:30

      Träning U12


      17:45
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:35

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
      Kopparhallen
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:00

      Spelarmöte Dam


      20:15
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      18:15
    • 19:30

      Vindelns HF (hemma) Herr


      22:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning U10


      10:00
    • 10:00

      IDROTTENS DAG Tjejlaget U12


      14:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 11:30

      Träning U14


      12:45
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:30

      Träning U14


      15:45
    • 14:45

      Träning U16


      15:45
    • 15:30

      Träningsmatch mot burträsk Tjejlaget U12


      17:30
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:00

      Kiruna IF (borta) U18


      20:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Camp 06 Tjejlaget U12

    • 08:00

      Breddcamp U14


      18:00
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 10:00

      IF Björklöven Gul (hemma) U13


      11:45
    • 11:45

      Träning Tjejlaget U12


      13:15
    • 13:15

      Träning U11


      14:30
    • 14:45

      Träning U18


      16:00
    • 14:45

      Träning Herr


      15:45
    • 15:00

      Bodens HF (borta) U18


      17:00
    • 16:15

      Piteå HC (hemma) U16


      18:15
    • 18:45

      Träning Målvakter


      20:30
  • 14Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:30

      Burträsk HC (hemma) Herr


      22:00
    • 21:00

      Träning U14


      22:00
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Silvercupen 2019 U11


      00:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:15
    • 19:30

      LN 91 (hemma) Herr


      22:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Silvercupen 2019 U11

    • 09:00

      Träning Tjejlaget U12


      10:15
    • 10:00

      Holmen cup Tjej U9


      15:00
    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 12:00

      Träning U18


      13:30
    • 12:00

      Burträsk HC (borta) U12


      13:00
    • 13:45

      Träning U16


      15:00
    • 14:00

      Seriematch U14


      15:15
    • 14:00

      IF Björklöven Vit (borta) U13


      15:45
  • 20Sön
    • 00:00

      Silvercupen 2019 U11


      16:00
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 11:45

      IF Björklöven (hemma) U16


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch Svedjeholmen U14


      14:00
    • 14:15

      Träning U12


      15:30
    • 15:15

      Träningsmatch MODO U14


      16:45
    • 15:45

      Skellefteå AIK Hockey SVART (hemma) Tjejlaget U12


      17:30
    • 18:30

      AIK (borta) U13


      20:00
    • 18:30

      Träning Målvakter


      20:30
  • 21Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:00

      SK Lejon (borta) U18


      21:00
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U14


      22:00
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:15
    • 19:30

      Bolidens FFI (hemma) Herr


      22:00
  • 26Lör
    • 09:50

      Sunderby SK vit (hemma) U10


      10:40
    • 10:00

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 11:00

      Skellefteå AIK Hockey vit (borta) U11


      14:00
    • 11:30

      Träning U16


      12:30
    • 11:50

      Skellefteå AIK Hockey Vit (borta) U10


      12:50
    • 12:45

      Träning U12


      13:45
    • 13:10

      Skellefteå AIK Hockey Gul (borta) U10


      14:10
    • 14:00

      Träning U12


      15:00
    • 14:00

      Träning U13


      15:00
    • 15:15

      Träning U14


      16:15
  • 27Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 11:00

      Skellefteå AIK gul (hemma) U10


      12:00
    • 11:45

      Träning U14


      12:45
    • 12:10

      Skellefteå AIK vit (hemma) U10


      13:10
    • 12:35

      Skellefteå AIK svart (hemma) U10


      13:35
    • 13:00

      Träning U14


      14:00
    • 13:00

      Träning U13


      14:00
    • 13:00

      Träning Tjejlaget U12


      14:00
    • 14:15

      Träning Tjejlaget U12


      15:15
    • 14:15

      Träning U13


      15:15
    • 15:30

      Träning U16


      16:30
    • 16:45

      Träning U18


      17:45
    • 18:00

      Clemensnäs HC Tjej (hemma) U9


      19:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Svart (hemma) U9


      19:00
    • 18:00

      Clemensnäs HC (hemma) Tjej U9


      19:00
    • 18:45

      Byske FF (hemma) Tjej U9


      19:45
  • 28Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 29Tis
    • 12:00

      Träning U14


      13:00
    • 13:30

      Träning U14


      15:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:30

      Norsjö HC (borta) Herr


      22:00
  • 31Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45