Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 2Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:35

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejtvåan - Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:30
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 13:00

      Träning U11


      14:15
    • 14:30

      Träning U12


      15:45
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      IF Björklöven (hemma) U16


      21:45
  • 5Lör
  • 6Sön
    • Heldag

      Kopparcupen U11

    • 10:15

      Svedjeholmens IF (borta) U11


      11:15
    • 12:30

      Piteå HC Röd (hemma) U11


      13:30
    • 14:45

      Skellefteå AIK Vit (borta) U11


      15:45
    • 18:45

      Träning U14


      19:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:15

      Föräldramöte U16


      20:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 9Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:35

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
  • 12Lör
    • Heldag

      Umeå Hockeygames U16

    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:30

      Träning U9


      11:45
    • 12:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) U18


      14:00
    • 12:00

      Norsjö HC (hemma) U13


      14:00
    • 12:30

      Kågedalens AIF (hemma) U10


      14:30
    • 14:00

      Träning U12


      15:15
    • 15:30

      Träning U14


      16:45
  • 13Sön
    • Heldag

      Umeå Hockeygames U16

    • 09:00

      BREDDCAMP Tjejlaget U12


      17:00
    • 09:00

      Tjejcamp för spelare födda 04-09 Tjejtvåan - Dam


      17:00
    • 09:00

      Tjejcamp för spelare födda 2004-2009 Tjej U9


      17:00
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 10:00

      Bolidens FFI U12 (borta) U12


      12:00
    • 11:45

      Träning U11


      13:00
    • 13:15

      Träning U9


      14:30
    • 13:15

      Friåkning med syskon och föräldrar Tjej U9


      14:30
    • 14:45

      Träning U10


      16:00
    • 16:00

      Sunderby SK (borta) U18


      18:00
    • 18:30

      Skellefteå AIK Svart (borta) U14


      20:30
  • 14Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:30

      Inventering U18


      20:30
    • 17:15

      Träning Tjej U9


      18:15
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:30

      Inventering U18


      20:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:30

      Inventering U18


      20:30
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      17:45
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Skellefteå AIK Gul (hemma) U14


      21:45
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning U10


      10:00
    • 10:15

      Träning U9


      11:30
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 12:30

      Lycksele SK (hemma) U18


      14:30
    • 15:15

      Lycksele SK (hemma) U16


      17:15
  • 20Sön
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 12:00

      Vilhelmina IK (borta) U13


      14:00
    • 12:45

      Tegs SK Ungdom (hemma) U18


      14:45
    • 13:25

      Björklöven (borta) U14


      15:25
    • 14:00

      Vilhelmina IK (borta) U16


      16:00
    • 15:30

      Träning Tjejlaget U12


      16:30
    • 17:00

      Björklöven Grön (hemma) U11


      18:15
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 18:40

      Björklöven (borta) U14


      20:40
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Burträsk HC (hemma) Herr


      22:00
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U14


      22:00
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 19:30

      LN 91 (hemma) Herr


      22:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Northern Coast League U16

    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 13:15

      Skellefteå AIK Hockey SVART (borta) Tjejlaget U12


      14:30
    • 14:30

      Kågedalens AIF (borta) U12


      15:45
  • 27Sön
    • Heldag

      Northern Coast League U16

    • 00:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U11


      01:00
    • 00:00

      Lycksele SK (hemma) U13


      01:00
    • 09:15

      Träning TKH 11


      10:15
    • 18:00

      Träning U13


      19:00
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      19:30
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 30Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
  • 31Tor
    • 00:00

      IF Björklöven Svart (borta) U16


      01:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00