Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:45

      Träning U14


      12:00
    • 12:00

      Träning U12


      13:30
    • 12:15

      Träning U16


      13:30
    • 12:15

      Träning U18


      13:30
    • 14:00

      Träning U18


      15:00
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
  • 2Sön
    • 10:30

      Träning U14


      12:00
    • 11:00

      Träning U13


      12:15
  • 3Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning Tjejlaget U12


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning Tjejtvåan


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 4Tis
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
  • 5Ons
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:45
    • 19:00

      Träning U18


      20:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:15
    • 21:15

      Träning U18


      22:30
    • 21:15

      Träning U16


      22:30
  • 6Tor
    • 16:00

      Fotografering U11


      17:00
    • 16:00

      Lagfoto U12


      16:30
    • 16:45

      Lagfotografering U10 U10


      17:15
    • 17:00

      Fotografering Tjejlaget U12


      18:30
    • 17:15

      Fotografering U9


      17:45
    • 17:30

      Fotografering Tjej U9


      19:00
    • 17:45

      Fotografering Tjejtvåan


      19:00
    • 18:00

      Foto Herr


      19:00
    • 19:15

      Fotografering U13


      20:00
    • 19:40

      Fotografering U14


      20:00
    • 20:00

      Fotografering U18


      21:00
    • 20:20

      Fotografering U16


      21:00
  • 7Fre
    • 18:00

      Kick-Off U11


      00:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
  • 8Lör
    • 00:00

      Kick-Off U11


      11:30
    • 10:30

      Träning U12


      12:00
    • 13:00

      Träning U14


      14:15
    • 14:30

      Träning U13


      15:45
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning U12


      11:30
    • 11:30

      Träning U13


      12:45
    • 12:30

      Träning U16


      13:45
    • 12:30

      Träning U18


      13:45
    • 14:00

      Träning U18


      15:00
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 18:00

      Spelar och föräldrainformation U11


      20:00
    • 18:00

      Anmäla ej spel i Klimpens Cup U14


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 18:00

      Träning U13


      19:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:00
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
  • 12Ons
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 20:45

      Träning U14


      22:00
    • 21:15

      Träning U16


      22:30
    • 21:15

      Träning U18


      22:30
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
  • 14Fre
    • 13:00

      Inskick pappersbeställning no1 U14


      14:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:00

      Sista datum för pappersbeställnibg U12


      19:00
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      21:15
  • 15Lör
    • 09:00

      Träning U12


      10:15
    • 10:30

      Träning U9


      11:45
    • 12:00

      Träning U13


      13:15
    • 12:00

      Träning U12


      13:30
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 15:00

      Träning Tjejlaget U12


      16:00
    • 15:00

      Träning Tjejtvåan


      16:00
    • 15:45

      Piteå HC (borta) U16


      18:00
    • 16:15

      Träning U10


      17:30
  • 16Sön
    • Heldag

      Toapappersförsäljning U16

    • Heldag

      Norrplåt Cup 2018 U16

    • 09:00

      Skellefteå AIK Dam (hemma) U16


      10:00
    • 12:30

      Kågedalens AIF (borta) U12


      14:00
    • 13:30

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U16


      14:30
    • 15:00

      Bodens Hockeyförening (hemma) U16


      16:00
    • 18:00

      Träning Tjejtvåan


      19:00
    • 18:00

      Träning Tjejlaget U12


      19:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 19:15

      Föräldramöte U14


      20:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 19Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Föräldramöte Clemensnäs HC


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      Möte om säsongen Tjejtvåan


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 22Lör
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U10


      12:30
    • 11:30

      Föräldramöte U10 U10


      12:30
    • 12:45

      Bodens Hockeyförening (hemma) U14


      14:30
    • 14:45

      Träning U13


      15:45
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
  • 23Sön
    • 10:45

      AIK (borta) U12


      12:00
    • 11:45

      Träning U11


      13:00
    • 13:15

      Träning U14


      14:30
    • 14:45

      Träning U13


      16:00
    • 16:15

      Träning U16


      17:30
    • 17:45

      Träning U18


      18:45
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:35

      Träning U16


      19:35
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U14


      22:00
  • 26Ons
    • Heldag

      Leverans toapapper U18

    • 12:00

      Leverans Papper U12


      19:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejtvåan


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      21:00
    • 19:45

      Clemensnäs HC U18 (hemma) U16


      21:30
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U13


      22:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Cup Lycksele U11

    • 08:30

      MODO Hockey (hemma) U12


      09:30
    • 10:00

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U14


      12:00
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 11:30

      Föräldramöte Tjej U9


      12:30
    • 11:30

      Lycksele SK (hemma) U11


      12:30
    • 11:30

      Träning U10


      12:30
    • 12:45

      Träning Herr


      13:45
    • 12:50

      Timrå IK (hemma) U12


      13:50
    • 13:10

      Tegs SK Vit (borta) U11


      14:10
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 14:50

      Tegs SK Röd (borta) U11


      15:50
    • 15:30

      SK Lejon (borta) U13


      17:00
    • 16:10

      Vännäs HC (hemma) U11


      17:10
    • 16:15

      Kiruna IF (hemma) U18


      18:15
    • 17:10

      Husum HK (borta) U12


      18:10
    • 19:20

      Svedjeholmens IF (hemma) U12


      20:20
  • 30Sön
    • 10:40

      Luleå Hockey (hemma) U12


      11:40
    • 12:45

      Kalix HC (hemma) U18


      14:45
    • 14:30

      Piteå HC (borta) U14


      15:45
    • 15:30

      Träning Tjejlaget U12


      16:45
    • 16:00

      Piteå HC (borta) U14


      17:15
    • 16:45

      Träning U11


      17:45
    • 19:15

      Målvaktsträning U13


      21:00