Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
    • 12:00

      Tegscupen U12


      19:00
    • 12:45

      Piteå Röd (hemma) U12


      13:45
    • 13:00

      Träning U10


      14:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:30

      Järveds IF (borta) U12


      17:30
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 19:30

      Bolidens FFI (hemma) Herr


      20:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Sparbanken Nord Cup U11

    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 09:45

      Antnäs Brooklyn (hemma) U12


      10:45
    • 10:30

      Träning U10


      11:45
    • 11:00

      Träning U13


      14:00
    • 12:00

      Träning U18


      13:15
    • 12:05

      IF Björklöven Gul (borta) U12


      13:00
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 13:30

      Piteå HC/Storfors AIK Vit (hemma) U11


      14:30
    • 15:00

      Träning U14


      16:00
    • 15:00

      Träning U16


      16:15
    • 16:30

      Match U9


      18:30
    • 16:30

      Clemensnäs HC Blå (hemma) Tjej U9


      17:00
    • 17:00

      Clemensnäs HC Vit (hemma) Tjej U9


      17:30
    • 17:30

      KAIF (hemma) Tjej U9


      18:00
    • 17:30

      KB 65 (hemma) U12


      18:30
    • 18:00

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U11


      19:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Sparbanken Nord Cup U11

    • 10:00

      IF Björklöven Gul (hemma) U12


      12:00
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 11:45

      Piteå HC/Storfors AIK Vit (borta) U11


      13:00
    • 11:45

      Träning U9


      13:00
    • 13:00

      Vilhelmina IK (hemma) U16


      15:15
    • 14:00

      IF Björklöven Gul (hemma) U12


      16:00
    • 15:15

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U11


      16:15
    • 15:30

      Vännäs HC (hemma) U13


      17:30
    • 17:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:00
    • 19:00

      Träning Tjejtvåan - Dam


      20:30
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 7Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:30

      Burträsk HC (borta) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning Tjejtvåan - Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U12


      20:45
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning U11


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:30
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 11:45

      Träning U14


      13:00
    • 13:15

      Boliden FFi (hemma) U10


      14:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:15
    • 16:30

      Clemensnäs Tjej (hemma) U12


      17:45
    • 16:30

      Clemensnäs HC (borta) Tjejlaget U12


      18:00
    • 18:00

      Föräldrafest U14


      23:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Teg SK (borta) U14


      12:30
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 11:45

      Träning U13


      13:15
    • 13:15

      Träning U12


      14:45
    • 14:00

      Teg SK (borta) U14


      16:00
    • 14:00

      Norsjö HC/Malå IF (borta) U16


      16:30
    • 15:00

      Björklöven Svart (hemma) U11


      16:00
    • 15:00

      Björklöven Gul (hemma) U11


      16:00
    • 16:00

      Björklöven Gul (hemma) U11


      17:00
    • 16:00

      Björklöven Svart (hemma) U11


      17:00
    • 17:00

      SK Lejon (borta) U18


      19:00
    • 17:15

      Träning U10


      18:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U12


      20:15
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 14Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning U14


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U14


      22:15
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
  • 17Lör
    • Heldag

      Match Lycksele? U12

    • 09:30

      Novembercupen U9


      18:00
    • 11:30

      Träning U18


      12:30
    • 11:30

      Lycksele SK (hemma) Tjejlaget U12


      13:00
    • 12:45

      IF Björklöven Grön (hemma) U16


      14:00
    • 14:30

      Knattematch Tjej U9


      15:30
    • 14:30

      Lycksele SK (hemma) U12


      15:45
    • 15:15

      Arvidsjaur M/G Hockey (hemma) U14


      17:15
    • 15:20

      Team Kiruna IF (borta) Tjejtvåan - Dam


      16:30
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:30
    • 18:00

      Trixa (hemma) Tjejtvåan - Dam


      19:10
  • 18Sön
    • 10:00

      Luleå Hockey (borta) Tjejlaget U12


      10:45
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 10:45

      Luleå Hockey (borta) Tjej U9


      11:15
    • 11:45

      Träning U10


      13:00
    • 12:00

      Matchsammandrag U9


      14:30
    • 12:20

      Luleå Hockey (borta) Tjej U9


      12:50
    • 13:00

      Sunderby SK (borta) U18


      15:00
    • 13:15

      MSSK (borta) Tjejlaget U12


      14:00
    • 13:15

      Björklöven Vit (borta) U13


      15:15
    • 13:20

      Luleå Hockey (borta) Tjej U9


      13:50
    • 14:15

      Mix (hemma) Tjejlaget U12


      15:00
    • 14:45

      Träning U11


      16:00
    • 17:45

      Träning U12


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 21Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejtvåan - Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • Heldag

      Intersport Cup Umeå U13

    • 12:00

      Inlämning försäljningslista toapapper U10


      13:00
    • 13:30

      Piteå HC Vit (hemma) U13


      14:30
    • 14:00

      Inskick pappersbeställning no2 U14


      15:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 18:00

      Sista datum för pappersbeställning U12


      19:00
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Nälden IF (borta) U13


      20:30
    • 19:45

      Arvidsjaur M/G Hockey (hemma) U14


      21:45
  • 24Lör
    • Heldag

      Intersport Cup Umeå U13

    • Heldag

      Toa- hushållspapper U9

    • 09:00

      Träning U11


      10:00
    • 10:15

      Träning U9


      11:15
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:45

      Timrå IK (borta) U13


      11:45
    • 12:30

      Brooklyn Tigers HF (hemma) U18


      14:30
    • 12:45

      Skellefteå AIK Gul (borta) U14


      14:45
    • 14:00

      LN 91 (borta) Herr


      15:00
    • 15:15

      Träning U12


      16:30
    • 16:45

      Skellefteå AIK Hockey svart (hemma) U10


      18:00
  • 25Sön
    • Heldag

      Intersport Cup Umeå U13

    • 00:00

      Lämna in pappersbeställningen Tjej U9


      00:00
    • 00:00

      Lämna in pappersbeställningen Tjejlaget U12


      00:00
    • 00:00

      Lämna in beställning av papper. Tjejtvåan - Dam


      00:00
    • 10:30

      Träning TKH 12/13


      11:30
    • 12:45

      Bodens HF (hemma) U18


      14:45
    • 15:30

      Träning U14


      16:30
    • 17:30

      Tegs SK Hockey Vit (borta) U16


      20:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF (hemma) U12


      19:15
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:15
  • 28Ons
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 19:30

      Medle SK (hemma) Herr


      20:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 20:00

      Vindelns HF (hemma) Herr


      21:00