Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Träning U18


      12:30
    • 12:30

      Träning U13


      13:45
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 12:45

      Träning U16


      14:00
    • 13:00

      Träning U18


      14:30
    • 14:00

      Träning U14


      15:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 19:30

      Piteå HC J18 Elit (hemma) U18


      22:00
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte U13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning U13


      10:15
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:30
    • 12:00

      Träning U16


      13:15
    • 13:00

      Träning U18


      14:00
    • 13:30

      Träning U12


      14:45
    • 15:00

      Träning U18


      16:15
    • 16:30

      Träning U14


      17:45
  • 8Sön
    • 09:30

      Träning U13


      10:45
    • 11:00

      Träning U12


      12:15
    • 12:15

      Träning U14


      13:15
    • 12:30

      Träning U16


      13:45
    • 13:00

      Träning U18


      14:00
    • 14:00

      Träning U16


      14:40
    • 14:00

      Träning U14


      15:15
    • 15:30

      Träning U18


      16:45
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U12


      18:00
    • 18:15

      Träning U11


      19:15
    • 19:30

      Träning Målvakter


      21:15
  • 9Mån
    v.37
    • Heldag

      Fotografering U11

    • 16:00

      Fotografering U12


      17:00
    • 16:45

      Lagfoto/individuella foton U9


      17:45
    • 17:15

      Lagfoto/individuella foton U10


      17:30
    • 17:45

      Fotografering Tjejlaget U12


      18:15
    • 18:00

      Fotografering Tjej U9


      19:00
    • 18:15

      Fotografering Dam


      19:15
    • 18:45

      Lagfoto U13


      19:45
    • 18:45

      Lagfoto Herr


      19:45
    • 19:40

      Fotografering U14


      20:40
    • 20:00

      Fotografering U16


      20:20
    • 20:20

      Fotografering U18


      21:20
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 11Ons
    • 00:00

      Sista anmälan teambuilding U16


      00:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Klämma/Känna och Värdegrund U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U12


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Klämma och Känna No2 U9


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 16:30

      Teambuilding U16


      20:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      23:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:00

      Skicka in beställningslista U16


      19:00
    • 19:45

      Träning U13


      20:45
    • 21:00

      Träning U12


      22:00
  • 14Lör
    • 07:00

      Kick-off U12


      11:30
    • 07:00

      Bastard Burgers Hockey Games U18


      19:00
    • 12:00

      Meddela er pappersförsäljning U10


      13:00
  • 15Sön
    • 10:15

      Träning Tjejlaget U12


      11:15
    • 11:30

      Luleå Hockey (hemma) U14


      12:45
    • 13:00

      Träning U12


      14:00
    • 13:00

      Träning U11


      14:00
    • 14:15

      Luleå Hockey (hemma) U14


      15:30
    • 15:45

      Träning U13


      16:45
    • 16:00

      Träning U18


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 19:30

      Träning Herr


      20:30
  • 16Mån
    v.38
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 20Fre
    • 12:00

      Klimpens cup U14


      00:00
    • 15:00

      AIK Svart (borta) U14


      16:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      Bygdens Lag (borta) U14


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:15

      SK Lejon (hemma) U16


      20:45
  • 21Lör
    • Heldag

      Klimpens cup U14

    • 09:00

      Träning U10


      10:15
    • 09:00

      Träning U9


      10:30
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 10:30

      Föräldramöte Tjej U9


      11:30
    • 10:45

      IF Björklöven (hemma) U14


      11:45
    • 11:20

      Björklöven Gul (hemma) U13


      12:20
    • 12:00

      Träning Herr


      13:15
    • 12:00

      Träning U18


      13:00
    • 13:30

      Träning U12


      14:45
    • 13:45

      Piteå HC VIT (borta) U14


      14:45
    • 14:10

      Björklöven Grön (borta) U13


      15:10
    • 16:50

      KB 65 (borta) U13


      17:50
    • 17:00

      Malmbergets AIF (borta) U14


      18:00
    • 19:30

      HaparandaTornio UHC (borta) U18


      21:30
  • 22Sön
    • 00:00

      Klimpens cup U14


      19:00
    • 09:30

      Föräldramöte U11


      10:30
    • 09:30

      Träning U11


      10:45
    • 11:00

      Träning Tjejlaget U12


      12:00
    • 12:30

      Träning U13


      13:45
    • 13:00

      Kalix HC (borta) U18


      15:00
    • 14:00

      Träning U16


      15:15
    • 15:30

      Träning U12


      16:45
    • 18:30

      Träning Målvakter


      20:30
  • 23Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:15

      Träning Herr


      22:15
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:30

      Lycksele SK (borta) Herr


      22:00
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 20:00

      Föräldramöte U16


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U18


      17:15
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning U10


      10:15
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U9


      11:15
    • 10:15

      Träning U13


      13:15
    • 11:30

      Tegs SK Röd (hemma) U12


      12:45
    • 12:00

      Skellefteå AIK Dam (borta) U16


      13:30
    • 12:30

      Lycksele SK (hemma) U18


      14:30
    • 14:00

      Näldens IF (hemma) U12


      15:00
    • 15:15

      Träning U11


      16:30
    • 16:30

      Lycksele SK (hemma) U12


      17:45
    • 16:45

      Träning Herr


      18:00
  • 29Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 11:00

      Tegs SK Vit (borta) U12


      12:15
    • 11:45

      Träning Tjejlaget U12


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch Dam


      15:45
    • 14:45

      Sollefteå HK (borta) U12


      16:00
    • 15:00

      Träning U14


      16:45
    • 15:45

      Träning U16


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:30
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 30Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15