Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 10:30

      Träning U14


      11:45
    • 13:30

      Träning U12


      15:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      Wallins cup U13


      00:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Sunderby SK (hemma) U13


      20:45
    • 19:45

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U16


      21:30
  • 2Lör
    • Heldag

      Wallins cup U13

    • 09:00

      Antnäs (borta) U12


      10:00
    • 10:30

      Träning U9


      12:00
    • 10:30

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 10:45

      Luleå Hockey (hemma) U13


      12:00
    • 11:30

      Skellefteå AIK Hockey svart (borta) U11


      13:30
    • 12:00

      Träning Tjejlaget U12


      13:30
    • 13:00

      Rosvik (borta) U12


      14:00
    • 13:30

      Träning Herr


      14:45
    • 14:15

      Antnäs BT (hemma) U13


      15:30
    • 15:00

      Haparanda (hemma) U12


      16:00
    • 16:00

      Brooklyn Tigers HF (hemma) U18


      18:00
    • 18:30

      Bodens Hockeyförening (borta) U13


      19:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Wallins cup U13


      18:00
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U11


      12:45
    • 12:45

      Luleå Hockey (hemma) U13


      14:15
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 14:15

      Träning U16


      15:15
    • 14:15

      Träning U14


      15:15
    • 14:30

      Publikmatch Skellefteå AIK Dam Tjej U9


      18:00
    • 15:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U12


      16:30
    • 15:30

      Träning U10


      16:30
    • 15:30

      Träning U9


      16:30
    • 16:15

      Träning U18


      17:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:15
    • 19:30

      Träning Målvakter


      21:15
  • 4Mån
    v.45
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 6Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Umeå Kings HC (hemma) Herr


      22:00
    • 20:45

      Träning U16


      22:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U12


      17:15
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning Tjejlaget U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:30

      Träning U13


      21:00
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 20:00

      Matchmöte Dam


      20:30
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:30

      IF Björklöven (borta) Dam


      21:30
    • 19:30

      Lycksele SK (hemma) Herr


      22:00
  • 9Lör
    • 10:15

      Träning TKH 12


      11:30
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 11:45

      Träning Tjejlaget U12


      13:00
    • 12:00

      Lycksele SK (hemma) U12


      13:15
    • 12:40

      Skellefteå AIK Röd (borta) Tjej U9


      13:40
    • 13:15

      Träning Tjejlaget U12


      14:45
    • 13:15

      Träning U13


      14:30
    • 13:30

      Seriematch Lycksele U14


      14:45
    • 13:40

      Skellefteå AIK Vit (borta) Tjej U9


      14:40
    • 14:45

      Träning U11


      16:00
    • 15:30

      SK Lejon Skellefteå (borta) U16


      17:30
    • 16:15

      Träning U10


      17:45
    • 16:15

      Träning U9


      17:45
    • 16:30

      Piteå HC (borta) U18


      18:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Haparanda/Överkalix (borta) Tjej U9


      10:00
    • 09:00

      Tjejligan i Luleå Tjej U9


      15:30
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 09:30

      Trixa 1 (borta) Tjej U9


      10:30
    • 10:00

      Burträsk HC (borta) U9


      11:00
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:15

      Tegs SK Röd (hemma) Tjejlaget U12


      12:45
    • 11:30

      Luleå Hockey 3 (hemma) Tjej U9


      12:30
    • 11:45

      Seriematch björköven grön U14


      13:00
    • 13:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U16


      15:30
    • 13:00

      Pajala Hockey 1 (hemma) Tjej U9


      14:00
    • 13:00

      Munksund-Skuthamns SK 3 (borta) Tjej U9


      14:00
    • 14:10

      Munksund-Skuthamns SK 1 (borta) Tjej U9


      15:10
    • 14:15

      Tegs SK Vit (borta) Tjejlaget U12


      15:45
    • 14:40

      Luleå Hockey 1 (borta) Tjej U9


      15:40
    • 15:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U13


      16:45
    • 15:00

      seriematch björklöven vit U14


      16:15
    • 16:30

      Träning U18


      17:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:45
  • 11Mån
    v.46
    • Heldag

      Lämna in toapappersförsäljning U10

    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U13


      19:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U12


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      SK Lejon (hemma) U18


      21:30
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 15Fre
    • Heldag

      Girl power cup Tjejlaget U12

    • 00:00

      Pappersbeställningslistor skickas till Sara U16


      19:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:45
    • 19:30

      Vindelns HF (borta) Herr


      22:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Girl power cup Tjejlaget U12

    • 09:30

      Träning U14


      10:30
    • 10:45

      Träning U14


      12:15
    • 10:45

      Träning TKH 12


      11:45
    • 10:45

      Träning Tjej U9


      11:45
    • 12:00

      IF Björklöven Vit (hemma) U12


      13:15
    • 13:00

      Kågedalens AIF (borta) U11


      16:00
    • 13:30

      Träning U18


      14:45
    • 15:00

      IF Björklöven Grön (hemma) U12


      16:15
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 21:00

      Beställning Papper U13


      22:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Girl power cup Tjejlaget U12

    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Norsjö/Malå (hemma) U16


      13:30
    • 13:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) U18


      15:00
    • 13:45

      Kågedalens AIF (hemma) U10


      16:00
    • 14:15

      Burträsk HC (borta) U10


      16:00
    • 14:15

      Träning U13


      15:30
    • 15:10

      Skellefteå AIK svart (hemma) U10


      16:00
    • 15:45

      Träning U13


      16:30
    • 15:45

      Skellefteå AIK Hockey gul (hemma) U11


      18:00
    • 17:00

      Skellefteå AIK Hockey Vit (borta) U14


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:45
  • 18Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:15
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Burträsk HC (borta) Herr


      22:00
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 19:45

      Träning Herr


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 22Fre
    • 00:00

      Mejla bingolottobeställningar U16


      00:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 19:30

      LN 91 (borta) Herr


      22:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning U11


      10:15
    • 10:30

      Träning U14


      11:30
    • 12:00

      Träning U14


      13:15
    • 12:00

      Skellefteå AIK Hockey Röd (hemma) U9


      13:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF Svart (hemma) Tjej U9


      13:00
    • 12:40

      Bolidens FFI (hemma) Tjej U9


      13:40
    • 13:15

      Lycksele SK (borta) U13


      15:15
    • 13:30

      Vännäs HC (hemma) Tjejlaget U12


      15:30
    • 16:15

      Lycksele SK (borta) U16


      18:15
    • 16:15

      Kiruna IF (hemma) U18


      18:15
  • 24Sön
    • 09:15

      Träning TKH 12


      10:15
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:45

      Bodens HF (hemma) U18


      14:45
    • 15:30

      IF Björklöven Grön (hemma) U13


      17:00
    • 17:30

      Träning U12


      18:45
    • 18:00

      Kågedalens AIF (hemma) U10


      19:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U11


      17:45
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 27Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U9


      17:00
    • 18:00

      Föreläsning om kost U16


      20:00
    • 18:00

      Julklappsinslagning U18


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 19:30

      Bolidens FFI (borta) Herr


      21:30
    • 19:45

      Kågedalens AIF (hemma) U13


      21:15
  • 30Lör