Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bankeryds SK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P-10


      12:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Tenhults IF svart (hemma) P-08


      14:00
    • 15:00

      Månsarps IF (hemma) P-07


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Gränna AIS (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF röd (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Barnarps IF vit (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Habo IF (hemma) F-09


      12:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Husqvarna FF (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Nässjö FF vit (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Ekhagens IF (borta) F-09


      16:00
    • 17:00

      Bottnaryds IF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Waggeryds IK blå (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Ekhagens IF (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Habo IF (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Mariebo IK B (hemma) Seniorlag Dam


      20:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      IF Hallby FK blå (borta) F-08


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      IF Haga (borta) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Hvetlanda GIF 1 (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Tranås FF (borta) F-09


      20:30
    • 19:30

      Tranås FF (borta) Juniorlag Herrar


      21:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:00

      Extern uthyrning B-plan Bankeryds SK


      11:00
    • 10:30

      Match Egnahem - BSK F06 F-06


      12:30
    • 10:30

      Egnahems BK (borta) F-06


      12:30
    • 11:30

      Träning Seniorlag Dam


      13:00
    • 12:30

      Mariebo IK (borta) F-05


      14:30
    • 14:00

      Älmhults IF (hemma) F-04


      16:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P-16


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      EKO-Cup P-12


      17:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:40

      Träning P-10


      13:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      IF Hallby FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Habo IF blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Egnahems BK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Månsarps IF (hemma) F-05


      14:00
    • 12:30

      Habo IF blå (borta) P-07


      14:30
    • 15:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Norrahammars GIS (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Malmbäcks IF (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Habo IF vit (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Norrahammars IK (hemma) P-07


      16:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning Seniorlag Herr


      17:30
    • 17:00

      Ekhagens IF röd (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Mullsjö IF 7-m (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Husqvarna FF B (hemma) Seniorlag Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Bollkalle P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
  • 15Lör
    • 07:00

      Kabe cupen F-11


      19:00
    • 07:00

      Kabe cupen lag 2 F-11


      19:00
    • 07:00

      Kabe cupen lag 3 F-11


      19:00
    • 07:00

      Kabe cupen lag 2 F-11


      19:00
    • 08:00

      Kabecupen F-10


      15:00
    • 08:00

      Kabecupen F-10


      15:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Kabecupen lag 1 P-10


      16:00
    • 09:00

      Kabecupen lag 2 P-10


      16:00
    • 09:00

      Kabecupen lag 3 P-10


      16:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Norrahammars GIS grön (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Egnahems BK 1 (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Habo IF vit (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      IK Tord (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Egnahems BK (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Habo IF 2 (borta) P-06


      16:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Tranås FF (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herr


      12:30
    • 11:00

      Tabergs SK röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (hemma) F-09


      12:15
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Råslätt SK (hemma) F-06


      16:00
    • 14:00

      Ölmstads IS (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Tranås FF vit (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Husqvarna FF blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Habo IF 1 (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Tranås FF (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      IF Hallby FK (borta) Seniorlag Dam


      20:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 7-m (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Ölmstad IS (hemma) F-09


      20:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Råslätt SK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Gränna AIS (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Match P-09


      20:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      IK Vista/ÖIS (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      IK Tord 2 9-m (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      IF Haga (hemma) F-06


      21:00
    • 19:00

      Anderstorps IF (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Ölmstads IS (hemma) P-06


      21:00
    • 19:30

      Tranås FF (borta) P-06


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      19:15
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Assyriska IK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-05


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 07:00

      Honda Cup P-09


      00:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      00:00
    • 08:00

      Honda Cup 29 juni grupp A F-09


      17:00
    • 08:00

      Honda Cup 29 juni grupp B F-09


      17:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      17:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Vit P-08


      17:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Gul P-08


      17:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Svart P-08


      17:00
    • 09:00

      Habo Honda Cup F-07


      10:00
    • 09:00

      Habo Honda Cup F-07


      10:00
    • 09:00

      Match Honda Cup 1 P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Habo Honda Cup dag 1 P-07


      17:00
    • 09:40

      BSK Gul - Mellby IK F-06


      10:40
    • 10:00

      Habo Honda cup P-07


      17:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Match Honda Cup 2 P-09


      11:00
    • 10:30

      Habo Honda cup P-07


      18:00
    • 10:30

      BSK Svart - Växjö BK F-06


      11:30
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herr


      14:00
    • 11:00

      Match Honda Cup 3 P-09


      12:00
    • 13:50

      J-Södra - BSK Svart F-06


      14:50
    • 16:00

      Skadevi cup F-05


      17:00
    • 16:20

      IF Väster - BSK Svart F-06


      17:20
    • 18:00

      Skadevi P-05


      19:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Honda Cup P-09


      15:00
    • 00:00

      Habo Honda Cup F-08


      19:00
    • Heldag

      Habo Honda P-07

    • 08:00

      Habo Honda Cup dag2 P-07


      15:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      17:00
    • 08:00

      BSK Svart - Rimbo IF F-06


      09:00
    • 08:30

      Habo Honda cup P-07


      15:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Vit P-08


      14:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Gul P-08


      14:00
    • 09:00

      Honda Cup Lag Svart P-08


      14:00
    • 09:00

      J-Södra - BSK Gul F-06


      10:00
    • 09:00

      Habo Honda Cup F-07


      10:00
    • 09:00

      Habo Honda Cup F-07


      10:00
    • 09:00

      Match Honda Cup 4 P-09


      10:00
    • 09:00

      Honda Cup 30 juni grupp B F-09


      14:00
    • 09:00

      Honda Cup 30 juni grupp A F-09


      14:00
    • 10:00

      Match Honda Cup 5 P-09


      11:00
    • 10:00

      Skadevi cup F-05


      12:00
    • 11:00

      Match Honda Cup 6 P-09


      12:00
    • 16:00

      Aneby SK (borta) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Skadevi P-05


      19:00