Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Träning P-10


      12:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      10:30
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Tenhults IF svart (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      Månsarps IF (hemma) P-07


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Gränna AIS (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF röd (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Barnarps IF vit (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Habo IF (hemma) F-09


      12:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Husqvarna FF (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Nässjö FF vit (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Ekhagens IF (borta) F-09


      16:00
    • 17:00

      Waggeryds IK blå (hemma) F-07


      19:00
    • 17:00

      Ekhagens IF (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Bottnaryds IF (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Habo IF (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Mariebo IK B (hemma) Seniorlag Dam


      20:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      IF Hallby FK blå (borta) F-08


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Husqvarna FF (borta) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      IF Haga (borta) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Hvetlanda GIF 1 (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Tranås FF (borta) F-09


      20:30
    • 19:30

      Tranås FF (borta) Juniorlag Herrar


      21:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:00

      Extern uthyrning B-plan Bankeryds SK


      11:00
    • 10:30

      Egnahems BK (borta) F-06


      12:30
    • 10:30

      Match Egnahem - BSK F06 F-06


      12:30
    • 11:30

      Träning Seniorlag Dam


      13:00
    • 12:30

      Mariebo IK (borta) F-05


      14:30
    • 14:00

      Älmhults IF (hemma) F-04


      16:00
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (hemma) P-16


      21:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      EKO-Cup P-12


      17:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:40

      Träning P-10


      13:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      IF Hallby FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Habo IF blå (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Egnahems BK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Månsarps IF (hemma) F-05


      14:00
    • 12:30

      Habo IF blå (borta) P-07


      14:30
    • 15:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Norrahammars GIS (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Malmbäcks IF (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Habo IF vit (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Match J-Södra P-05


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF 1 (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Norrahammars IK (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-08


      16:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Träning Seniorlag Herr


      17:30
    • 17:00

      Mullsjö IF 7-m (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Ekhagens IF röd (hemma) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Husqvarna FF B (hemma) Seniorlag Dam


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Bollkalle P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-07


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Landskamp F-08


      20:45
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Nässjö FF 1 (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Mullsjö IF (9-m) (borta) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
      Furuviks IP
      Samlingstid: 17:15
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
  • 15Lör
    • 07:00

      Kabe cupen 2019 F-11


      19:00
    • 08:00

      Kabecupen F-10


      13:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:50

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Norrahammars GIS grön (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Match Egnahem P-05


      13:00
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Egnahems BK 1 (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Habo IF vit (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      IK Tord (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Egnahems BK (borta) F-07


      15:00
    • 13:30

      Träning P-10


      17:30
    • 14:00

      Habo IF 2 (borta) P-06


      16:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Tranås FF (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Tabergs SK röd (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK (hemma) F-09


      12:15
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herr


      12:30
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) F-05


      14:00
    • 14:00

      Ölmstads IS (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Råslätt SK (hemma) F-06


      16:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (hemma) F-08


      16:00
    • 15:30

      Tranås FF vit (borta) P-08


      17:30
    • 17:00

      Habo IF 1 (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Husqvarna FF blå (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Tranås FF (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      IF Hallby FK (borta) Seniorlag Dam


      20:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 7-m (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Ölmstad IS (hemma) F-09


      20:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Råslätt SK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-05


      21:00
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Match P-09


      20:30
    • 19:00

      Gränna AIS (hemma) P-09


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:40

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (hemma) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      IK Tord 2 9-m (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      IK Vista/ÖIS (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      IF Haga (hemma) F-06


      21:00
    • 19:00

      Anderstorps IF (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Ölmstads IS (hemma) P-06


      21:00
    • 19:30

      Tranås FF (borta) P-06


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Match Nässjö FF P-05


      20:00
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Assyriska IK (hemma) P-07


      21:00
    • 19:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-05


      21:00
  • 26Ons
    • 00:00

      Lekeryd-Svarttorps SK 7-m (borta) P-06


      02:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herr


      19:30
    • 18:30

      Nässjö FF (borta) F-09


      20:00
    • 19:00

      Tenhults IF svart (hemma) F-08


      21:00
    • 19:00

      Waggeryds IK (borta) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      IF Hallby FK (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Mariebo IK gul (hemma) F-07


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 08:00

      Skadevi cup P-05


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup P-05


      00:00
    • 12:00

      Skadevi cup F-05


      00:00
    • 19:00

      Ölmstads IS (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Bollkalleuppdrag P-09


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi cup P-05

    • Heldag

      Skadevi Cup P-05

    • Heldag

      Skadevi cup F-05

    • Heldag

      Habo Honda cup F-07

    • 07:00

      Honda Cup P-09


      00:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      17:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      00:00
    • 08:00

      Honda Habo Cup P-08


      00:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup Dag 1 P-07


      18:00
    • 08:00

      Extraspelare F-10


      00:00
    • 08:15

      Habo Honda Cup F-06


      00:00
    • 09:00

      Honda Cup F-09


      00:00
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:30

      Habo Honda Cup dag 1 P-07


      17:00
    • 09:40

      BSK Gul - Mellby IK F-06


      10:40
    • 10:00

      Habo Honda cup P-07


      17:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:30

      Habo Honda cup P-07


      18:00
    • 10:30

      BSK Svart - Växjö BK F-06


      11:30
    • 13:00

      Rimbo IF - BSK Gul F-06


      14:00
    • 13:50

      J-Södra - BSK Svart F-06


      14:50
    • 16:00

      Övernattning med VM-fotboll F-08


      00:00
    • 16:20

      IF Väster - BSK Svart F-06


      17:20
    • 17:10

      Habo IF Vit - BSK Gul F-06


      18:10
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup P-05


      19:00
    • 00:00

      Skadevi cup F-05


      19:00
    • Heldag

      Habo Honda cup F-07

    • 00:00

      Honda Cup P-09


      15:00
    • 00:00

      Habo Honda Cup F-08


      19:00
    • 00:00

      Honda Habo Cup P-08


      19:00
    • 00:00

      Extraspelare F-10


      19:00
    • 00:00

      Habo Honda Cup F-06


      19:00
    • 00:00

      Honda Cup F-09


      17:00
    • 00:00

      Övernattning med VM-fotboll F-08


      08:00
    • Heldag

      Habo Honda P-07

    • 08:00

      Habo Honda Cup dag2 P-07


      15:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup dag 2 P-07


      18:00
    • 08:00

      Habo Honda Cup F-08


      17:00
    • 08:30

      Habo Honda cup P-07


      15:00
    • 16:00

      Aneby SK (borta) Juniorlag Herrar


      18:00