Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • Heldag

      Föräldragrupp P-03

    • 09:00

      Fotbollensdag Seniorlag Dam


      12:30
    • 09:00

      Tjejfotbollens dag! F-04


      12:00
    • 09:00

      Fotbollens dag F-05


      12:00
    • 09:00

      Fotbollens dag F-07


      12:30
    • 09:00

      Fotbollensdag F-06


      12:30
    • 09:00

      Fotbollens dag F-11


      12:00
    • 09:00

      Fotbollens dag F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo (borta) F-05


      13:00
    • 12:50

      Träning P-10


      15:00
    • 13:00

      Fotbollens dag P-11


      16:00
    • 13:00

      Fotbollens dag 1/5 2018 P-08


      16:00
    • 13:00

      Fotbollens dag P-07


      16:00
    • 13:00

      Fotbollens dag P-04


      16:00
    • 17:00

      IF Haga (borta) F-08


      19:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning J18/P16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Hillerstorps GOIF (borta) F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 2Ons
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:40

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Föräldrarmöte F-06


      18:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Sävsjö FF (hemma) J18/P16


      21:00
  • 3Tor
    • 17:30

      P04/F04 Domarutbildning P-04


      20:30
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning J18/P16


      20:30
    • 19:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F-16


      21:00
  • 4Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Tenhults IF vit (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      IK Tord (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Månsarps IF (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Hovslätts IK (borta) Seniorlag Herr


      21:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Mullsjö IF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Gripenbergs BK (hemma) P-05


      14:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Habo IF (hemma) F-05


      17:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Egnahems BK orange (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Tabergs SK (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF röd (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (borta) F-07


      14:00
    • 13:00

      Tenhults IF vit (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Forserums IF (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Egnahems BK orange (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Hovslätts IK (borta) P-03


      18:00
    • 17:00

      Hvetlanda GIF komb. (borta) F-04


      19:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GoIF (borta) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning J18/P16


      19:30
    • 18:00

      Ekhagens IF 7-m (borta) P-04


      20:00
  • 7Mån
    v.19
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning J18/P16


      20:30
  • 9Ons
    • 15:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      00:00
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      MVFK/BIF (borta) J18/P16


      21:00
    • 19:00

      Tranås FF/Torpa AIS (borta) F-16


      21:00
  • 10Tor
    • Heldag

      GIF Nike Girl Invitational F-04

    • 09:45

      Träning P-06


      11:30
    • 15:00

      Forserums IF (hemma) Seniorlag Herr


      17:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 11Fre
    • 00:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      20:00
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 18:00

      IK Vista (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Ekhagens IF (borta) F-06


      20:30
    • 19:00

      Nässjö FF 3 (hemma) P-04


      21:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Föräldramöte P-11


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      IF Haga gul (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK 7-m (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Mariebo IK gul (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Norrahammars GIS vit (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Tenhults IF svart (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Nässjö FF blå (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet J18/P16


      23:59
  • 13Sön
    • 09:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Habo IF vit (borta) P-07


      11:30
    • 11:00

      Tranås FF röd (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Barnarp/Råslätt 1 (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (hemma) P-03


      16:00
    • 14:00

      Egnahems BK (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Waggeryds IK (borta) F-05


      17:00
    • 16:00

      Aneby/Bälaryd (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Nässjö FF 1 (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Tabergs SK gul (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Husqvarna FF B (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Mariebo IK svart (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning J18/P16


      19:30
    • 18:15

      Malmbäcks IF (hemma) P-06


      20:15
  • 14Mån
    v.20
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 15Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning J18/P16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
    • 19:15

      Waggeryds IK (hemma) P-04


      21:15
  • 16Ons
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Gnosjö IF (borta) F-16


      21:00
    • 19:00

      Ekhagens IF (hemma) J18/P16


      21:00
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Waggeryds IK (hemma) J18/P16


      20:00
    • 18:30

      Månsarps IF (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Egnahems BK (borta) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Nässjö FF 1 9-m (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Gnosjö (hemma) F02


      20:00
  • 19Lör
    • 08:00

      Ekocup P-09


      16:00
    • 08:00

      Eko cup 19 maj F-09


      13:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK 2 (borta) P-03


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Mariebo IK gul (borta) F-07


      12:30
    • 11:00

      IF Haga gul (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Gislaveds IS (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Råslätt SK (borta) P-07


      15:00
    • 13:10

      Träning P-10


      19:00
  • 20Sön
    • 14:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Gränna AIS (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Ekenässjöns IF (hemma) P-05


      16:00
    • 15:00

      Gränna AIS (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Egnahems BK orange (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Assyriska/Öxnehaga (borta) P-04


      18:00
    • 17:00

      IFK Värnamo (hemma) F-16


      19:00
    • 17:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      IF Haga gul (hemma) F-06


      19:00
    • 17:30

      Barnarps IF vinröd (borta) F-06


      19:30
    • 18:00

      Mariebo IK 7-m (borta) F-05


      20:00
    • 18:30

      Norrahammars IK (borta) Seniorlag Dam


      20:30
  • 21Mån
    v.21
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
    • 19:00

      Träning J18/P16


      20:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
  • 23Ons
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Egnahems BK (hemma) F-16


      21:00
    • 19:00

      IF Haga (borta) J18/P16


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 19:00

      BK Bosna (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
    • 19:00

      Gripenbergs BK 9-m (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-06


      21:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Träning F-09


      12:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      14:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ölmstads IS (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Mullsjö IF (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Egnahems BK svart (hemma) F-08


      16:00
    • 15:00

      Råslätt SK (borta) P-08


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Poolspel Habo P-09


      13:00
    • 11:00

      Habo IF blå (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Ekhagens IF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Mullsjö IF (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Habo IF blå (hemma) F-06


      13:00
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF röd (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Habo IF (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Tranås FF 1 (hemma) F-04


      16:00
    • 15:30

      Habo IF blå (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Värnamo Södra FF 1 (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      IFK Värnamo blå (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Habo IF blå (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Torpa FF (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      IK Vista (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Tranås FF svart (borta) P-08


      19:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-16


      20:30
  • 29Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
  • 30Ons
    • 17:20

      Träning F-06


      19:00
    • 17:25

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      BSK kiosk F-09


      19:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Mariebo IK (borta) F-16


      21:00
    • 19:00

      IF Hallby FK (hemma) J18/P16


      21:00
    • 19:45

      BSK kiosken F-09


      21:30
  • 31Tor