Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F-04

    • Heldag

      (CUP) Oddebollen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen F-05

    • 08:00

      Winner ground festival F-07


      22:00
    • 09:00

      Oddebollen lag 1 P-06


      19:00
    • 09:00

      Oddebollen lag 2 P-06


      19:00
    • 09:40

      IFK Luleå (hemma) P-04


      10:40
    • 13:50

      IFK Trollhättan (borta) P-04


      14:50
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Elitfönster Cup, Lenhovda F-06


      22:00
    • 19:00

      BK Rondinella (hemma) Seniorlag Herr


      21:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F-04

    • Heldag

      (CUP) Oddebollen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen F-05

    • Heldag

      Elitfönster Cup Lenhovda F-08

    • 00:00

      Träning F-12


      00:00
    • 07:00

      Elitfönster Cup, Lenhovda F-06


      12:00
    • 08:00

      Winning ground festival F-07


      19:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:15
    • 09:00

      Oddebollen lag 2 P-06


      19:00
    • 09:00

      Oddebollen lag 1 P-06


      19:00
    • 10:00

      Träning J18/P16


      11:30
    • 12:00

      Elitfönster Cup, Lenhovda F-06


      18:00
    • 13:00

      Ulvåkers IF (borta) P-04


      14:00
    • 17:10

      Herrestads AIF (borta) P-04


      18:10
  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F-04


      19:00
    • 00:00

      (CUP) Oddebollen P-04


      21:00
    • Heldag

      Eskilscupen F-05

    • 07:00

      Elitfönster Cup, Lenhovda F-06


      12:00
    • 08:00

      Winning ground festival F-07


      18:00
    • 09:00

      Oddebollen lag 1 P-06


      19:00
    • 09:00

      Oddebollen lag 2 P-06


      19:00
    • 12:00

      Elitfönster Cup, Lenhovda F-06


      17:00
    • 17:00

      Träning J18/P16


      18:30
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 8Ons
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (hemma) J18/P16


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Gripenbergs BK (borta) P-05


      20:00
    • 19:00

      Ekhagens IF 7-m (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      IF Hallby FK (borta) Seniorlag Herr


      21:00
  • 11Lör
    • 00:00

      Träning F-12


      00:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-07


      11:00
    • 09:00

      Poolspel mot Habo P-09


      12:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 09:45

      Egnahems BK svart (borta) P-06


      11:45
    • 10:00

      Husqvarna FF blå (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Månsarps IF (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Husqvarna FF röd (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träningsläger Vistavallen P-07


      22:00
    • 14:00

      Tabergs SK (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hillerstorps GOIF (hemma) F-05


      16:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Träningsläger Vistavallen P-07

    • 10:00

      Egnahems BK orange (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Egnahems BK orange (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      IF Haga (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (hemma) F-07


      16:00
    • 17:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Tenhults IF vit (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Emmaboda komb. (hemma) F-04


      19:00
    • 17:00

      IF Hallby FK (borta) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Hovslätts IK (hemma) P-03


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning J18/P16


      20:30
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Match mot Värnamo F02


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) F-16


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning Seniorlag Herr


      21:00
  • 15Ons
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Tranås FF/Torpa AIS (hemma) F-16


      20:45
    • 18:45

      Sävsjö FF (borta) J18/P16


      20:45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 00:00

      Träning F-12


      00:00
    • 08:00

      Hagadagarna 2018 F-11


      00:00
    • 08:00

      Hagadagarna P-09


      13:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Mariebo IK svart (borta) F-08


      11:00
    • 09:00

      Mariebo IK gul (borta) P-08


      11:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Nässjö FF 3 (borta) P-04


      13:00
    • 11:30

      Malmbäcks IF (borta) P-06


      13:30
    • 12:45

      Hagadagarna F-10


      18:00
    • 13:30

      Nässjö FF 1 (borta) P-05


      15:30
    • 13:30

      Nässjö FF blå (borta) F-07


      15:30
    • 14:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Habo IF vit (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      IFK Kalmar (hemma) F02


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Hagadagarna 2018 F-11


      19:00
    • 09:00

      Träning P-10


      13:00
    • 10:00

      Egnahems BK (borta) F-07


      12:00
    • 11:00

      Ekhagens IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Barnarp/Råslätt 1 (borta) F-04


      14:00
    • 13:00

      Tenhults IF svart (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hagadagarna 19 augusti F-09


      18:00
    • 14:00

      Waggeryds IK (borta) P-03


      16:00
    • 15:00

      Tranås FF röd (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      Tabergs SK gul (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Smålandsstenars GoIF (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
  • 20Mån
    v.34
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herr


      20:00
    • 18:30

      Gnosjö IF (hemma) F-16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 22Ons
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Norrahammars GIS vit (borta) P-08


      19:45
    • 18:00

      IK Vista (borta) P-08


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      MVFK/BIF (hemma) J18/P16


      20:30
    • 18:30

      Mullsjö IF (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Gislaveds IS (borta) F-05


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Forserums IF (borta) Seniorlag Herr


      20:30
    • 18:30

      Assyriska/Öxnehaga (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Mariebo IK 7-m (hemma) F-05


      20:30
  • 25Lör
    • 00:00

      Träning F-12


      00:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Månsarps IF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      Lirarnas dag P-09


      18:00
    • 14:00

      Gränna AIS (hemma) F-07


      16:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Egnahems BK svart (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Nässjö FF 1 9-m (hemma) F-04


      16:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Utbildningsläger distriktet F-05

    • 09:00

      Lirarans lag P-12


      15:00
    • 10:00

      Gränna AIS (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Husqvarna FF blå (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF vinröd (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK orange (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-07


      13:00
    • 14:00

      Mariebo IK gul (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      Ekenässjöns IF (borta) P-05


      17:00
    • 17:00

      IF Haga gul (hemma) P-06


      19:00
    • 17:00

      IF Haga gul (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Råslätt SK (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Husqvarna FF B (borta) Seniorlag Dam


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 29Ons
    • 16:50

      Träning F-06


      18:30
    • 16:50

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:15

      Träning F-05


      20:00
    • 18:15

      Egnahems BK (borta) F-16


      20:15
    • 18:15

      Ekhagens IF (borta) J18/P16


      20:15
    • 18:15

      Träning F-04


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 15:30

      Träning P-05


      16:30
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Råslätt SK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:15

      Egnahems BK (hemma) Seniorlag Herr


      20:15