Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
    • 00:00

      Boys Invitational Cup Stockholm P-06 Vit


      16:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:30

      Triangelns IK (borta) P-07


      13:00
    • 16:00

      Träning Damlaget


      17:00
  • 2Mån
    v.14
    • 14:00

      Adolfsbergs IK (borta) U-Herr


      16:00
    • 15:15

      KIF Örebro DFF F 19 (hemma) Damlaget


      17:00
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch F-05


      13:00
    • 10:00

      Träning Damlaget


      15:59
    • 10:15

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) U-Dam


      11:15
    • 16:00

      Arameisk-Syrianska IF (borta) Herrlaget


      18:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-03/04


      19:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      ÖSK Svart (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Små IF/hoif F-03/04


      14:00
    • 14:00

      Träning U-Herr


      15:30
    • 16:00

      Träning Damlaget


      17:30
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      KIF (hemma) F-08/09


      11:00
    • 10:15

      Adolfsbergs IK (hemma) U-Dam


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Garpyttans IF F-06/07


      12:00
    • 12:00

      Garphyttans IF (hemma) F-08/09


      13:00
    • 14:30

      Bollkallar P-06 Vit


      17:00
    • 15:00

      FC Linköping City (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 15Sön
    • 09:00

      Latorps IF (hemma) P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Skyllbergs IK (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 13:00

      Träning F-08/09


      14:00
    • 14:40

      Bolltjejer F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Skoftebyns IF (hemma) Damlaget


      17:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
      Pberg/G-vallen
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:30

      Lagfotografering 2018 U-Herr


      19:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 06:15

      Triangelns IK (hemma) F-06/07


      16:00
    • 08:00

      Skogstorps GoIF (hemma) F-06/07


      09:00
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning F-08/09


      10:00
    • 09:40

      Barkarö SK (hemma) F-06/07


      10:40
    • 10:00

      Träning Damlaget


      11:30
    • 10:15

      Degerfors IF (hemma) U-Dam


      11:15
    • 11:00

      Bingolotter Ica maxi P-06 Vit


      00:00
    • 13:00

      Bollkallar P-07


      16:00
    • 13:00

      Forsby FF (borta) F-06/07


      14:00
    • 14:00

      Assyriska FF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Kristinehamnscupen F-05

    • 00:00

      Bingolotter Ica maxi P-06 Vit


      17:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Pålsboda GOIF (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 10:00

      Pålsboda GOIF (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 13:00

      Träning F-08/09


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch F-03/04


      16:30
    • 15:00

      GAIS (borta) U-Herr


      17:00
    • 15:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) Damlaget


      17:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      IK Sturehov (hemma) U-Dam


      21:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning P09


      19:00
    • 19:04

      Västerås SK FK (borta) Herrlaget


      21:04
  • 28Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      ÖSK (hemma) F-08/09


      10:00
    • 10:15

      Frövi IK (hemma) F-06/07


      12:15
    • 10:30

      Råda BK Grön (borta) P-06 Vit


      11:10
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 12:00

      FBK Karlstad (hemma) U-Herr


      14:00
    • 13:00

      Bollflickor F-05


      16:00
    • 15:00

      Qviding FIF (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:30

      Värnamo Södra FF (hemma) P-06 Vit


      16:10
    • 18:50

      Karlskoga SK (hemma) P-06 Vit


      19:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF J1 (hemma) U-Herr


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 13:00

      Träning F-08/09


      14:00
    • 18:00

      IFK Västerås FK (U21) (borta) Herrlaget


      20:00
    • 18:00

      IFK Västerås (borta) U-Herr


      19:00
  • 30Mån
    v.18