Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 11:00

      Bingolotto Pass P-07


      17:00
    • 12:00

      BK Forward P17 (hemma) U-Herr


      14:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot KIF F-05


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Föräldramöte P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto Pass P-07


      17:00
    • 12:00

      BK Ett Fyra (borta) P05/06


      13:00
    • 14:00

      KB Karlskoga Junior (hemma) U-Herr


      16:00
    • 17:00

      Spelarmöte Damlaget


      20:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Brommapojkarna 1 (hemma) P05/06


      14:10
    • 14:00

      IFK Eskilstuna (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:15

      Brommapojkarna 2 (hemma) P05/06


      15:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
      OP-Skolan
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning F-03


      11:00
    • 11:30

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      12:30
    • 13:00

      Mariebergs IK (borta) F-08/09


      14:00
    • 14:15

      Karlslunds IF HFK (borta) Herrlaget


      15:15
  • 18Sön
    • Heldag

      sportlovscupen U-Dam

    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      IFK Kumla 05 (hemma) P05/06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Cup stora halla F-05


      17:00
    • 14:15

      Huddinge IF (U19) (borta) U-Herr


      16:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • Heldag

      Sportlovscupen futsal F-03/04

    • 09:40

      IFK Kumla (hemma) F-03/04


      10:40
    • 10:40

      Sköllersta/yxhult (hemma) F-03/04


      11:40
    • 11:20

      Yxhult/sköllersta (borta) F-03/04


      12:20
    • 12:40

      IFK Hallsberg (borta) F-03/04


      13:40
    • 14:40

      IFK Askersund (hemma) F-03/04


      15:40
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:20

      Yxhult/sköllersta (hemma) F-03/04


      18:20
    • 19:00

      IFK Askersund (hemma) F-03/04


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Poolspel P-11


      12:00
    • 12:00

      BK Forward (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U19) (hemma) U-Herr


      16:00
    • 17:00

      Hovsta IF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 10:00

      BK Forward (hemma) P05/06


      12:00
    • 12:15

      Karlslunds IF HFK (U17) (borta) U-Herr


      14:15
    • 12:30

      IFK Kumla (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) Damlaget


      14:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00