Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 11:00

      Bingolotto Pass P-07


      17:00
    • 12:00

      BK Forward P17 (hemma) U-Herr


      14:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot KIF F-05


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:30

      Föräldramöte P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto Pass P-07


      17:00
    • 12:00

      BK Ett Fyra (borta) P-06 Vit


      13:00
    • 14:00

      KB Karlskoga Junior (hemma) U-Herr


      16:00
    • 17:00

      Spelarmöte Damlaget


      20:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 13:30

      Brommapojkarna 1 (hemma) P-06 Vit


      14:10
    • 14:00

      IFK Eskilstuna (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:15

      Brommapojkarna 2 (hemma) P-06 Vit


      15:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:45
      Pettersbergs konsgräs
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning F-03


      11:00
    • 11:30

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      12:30
    • 13:00

      Mariebergs IK (borta) F-08/09


      14:00
    • 14:00

      Syrianska FC (U17) (hemma) U-Herr


      16:00
    • 14:15

      Karlslunds IF HFK (borta) Herrlaget


      15:15
    • 16:00

      IFK Kumla (hemma) P-06 Vit


      17:00
  • 18Sön
    • Heldag

      sportlovscupen U-Dam

    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      IFK Kumla 05 (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Cup stora halla F-05


      17:00
    • 14:15

      Huddinge IF (U19) (borta) U-Herr


      16:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
    • Heldag

      Sportlovscupen futsal F-04

    • 09:40

      IFK Kumla (hemma) F-04


      10:40
    • 10:40

      Sköllersta/yxhult (hemma) F-04


      11:40
    • 11:20

      Yxhult/sköllersta (borta) F-04


      12:20
    • 12:40

      IFK Hallsberg (borta) F-04


      13:40
    • 14:40

      IFK Askersund (hemma) F-04


      15:40
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 17:20

      Yxhult/sköllersta (hemma) F-04


      18:20
    • 19:00

      IFK Askersund (hemma) F-04


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Poolspel P-11


      12:00
    • 12:00

      BK Forward (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U19) (hemma) U-Herr


      16:00
    • 17:00

      Hovsta IF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 10:00

      BK Forward (hemma) P-06 Vit


      12:00
    • 12:15

      Karlslunds IF HFK (U17) (borta) U-Herr


      14:15
    • 12:30

      IFK Kumla (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Rävåsens IK Karlskoga (borta) Damlaget


      14:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00