Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning F-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      BK Forward (borta) U-Herr


      19:00
    • 18:00

      BK Forward (U21) (borta) Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning U-Dam


      20:00
    • 19:00

      Skinnskattebergs SK/Västanfors FK (hemma) F-03/04


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 18:30

      Karlslunds IF HFK Blå (hemma) P05/06


      20:30
  • 6Lör
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Binglotto P-07


      17:00
    • 14:00

      Arameisk-Syrianska IF (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Uppladdning för Rekarne F-05


      14:00
    • 10:00

      Träning F-1112


      11:00
    • 11:00

      Degerfors IF (hemma) U-Herr


      13:00
    • 11:00

      Bingolotto P-07


      17:00
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) Damlaget


      14:00
    • 13:00

      Bolltjejer F-06/07


      16:00
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK 2 (hemma) U-Dam


      15:00
    • 14:00

      Torsby IF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
    • 16:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:00

      Träning P-1213


      18:00
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Västerås BK 30 F03 (borta) F-03/04


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      F04 Spelarutbildningsläger F-03/04


      00:00
      Sköllersta
      Anteckning: Anmäl er själva via ölff
  • 13Lör
    • Heldag

      F04 Spelarutbildningsläger F-03/04

      Sköllersta
      Anteckning: Anmäl er själva via ölff
    • 07:00

      Nordahl cup F-05


      00:00
    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 11:00

      Åstadsloppet P09


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Tränings Match Mot Syrianska Västerås P05/06


      13:30
  • 14Sön
    • 00:00

      F04 Spelarutbildningsläger F-03/04


      19:00
      Sköllersta
      Anteckning: Anmäl er själva via ölff
    • 00:00

      Nordahl cup F-05


      19:00
    • 09:00

      Träning P-1213


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 14:00

      Motala AIF FK (borta) U-Herr


      16:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Carlstad United BK (borta) Herrlaget


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06/07


      17:30
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls cup F-05

    • Heldag

      Oktoberpokalen P05/06

    • 09:45

      Träning F-06/07


      11:30
    • 10:30

      Tjäna pengar till lagkassan U-Herr


      12:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotto P-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 13:00

      Bemanning bingolotto P-08


      15:00
    • 15:00

      Bemanning bingolotto P-08


      17:00
    • 15:00

      Sollentuna FF (borta) Herrlaget


      17:00
  • 21Sön
    • Heldag

      Rekarne Girls cup F-05

    • 00:00

      Oktoberpokalen P05/06


      18:00
    • 09:00

      Träning P-1213


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Bemanning bingolotto P-08


      13:00
    • 13:00

      Bemanning bingolotto P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Bemanning bingolotto P-08


      17:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-1213


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 14:00

      Bollkallar P-07


      17:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Team TG FF (hemma) Herrlaget


      17:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:30