Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) Herrlaget


      20:30
    • 19:30

      KIF vs. RIK F-03


      21:30
    • 19:30

      Titta herrarnas kval, Kif - Rynninge F-04


      21:20
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Dam


      20:00
  • 10Fre
    • 15:00

      McDonalds cup U-Herr


      00:00
  • 11Lör
    • Heldag

      McDonalds cup U-Herr

    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 11:00

      Sälja Bingolotter P-08


      17:00
    • 11:00

      Sälja Bingolotter P-08


      00:00
    • 16:00

      IF Eker (hemma) U-Dam


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      McDonalds cup U-Herr


      17:00
    • 00:00

      Sälja Bingolotter P-08


      17:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 13:00

      Träning P-06 Vit


      14:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 18:30

      Skyllbergs IK (borta) Damlaget


      19:30
  • 13Mån
    v.46
    • 16:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P-06 Vit


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Kamratföreningen styrelsemöte F-06/07


      17:15
    • 16:30

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
      Konstgräset Pettersberg
      Samlingsinformation: Samling i omklädningsrum
      Samlingstid: 17:15
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Kolla på derby futsal F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
    • 21:10

      IF Eker Örebro (hemma) Damlaget


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 20:15

      Karlslunds IF HFK (borta) U-Herr


      22:15
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:20

      Procyon BK svart (hemma) P-06 Vit


      18:00
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 14:20

      Syrianska FC gul (borta) P-06 Vit


      15:20
    • 16:00

      Glanshammars IF (hemma) U-Herr


      17:00
    • 16:05

      Skiljebo SK svart (borta) P-06 Vit


      17:00
    • 18:00

      Järfälla FF röd (hemma) P-06 Vit


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 10:15

      Syrianska FC Röd (hemma) P-06 Vit


      11:15
    • 12:45

      Järfälla FF svart (hemma) P-06 Vit


      13:45
    • 14:25

      Procyon BK svart (hemma) P-06 Vit


      15:25
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 16:30

      Hovsta IF (hemma) P-06 Vit


      17:30
    • 16:30

      Adolfsbergs IK (borta) P-06 Vit


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:10

      Träningsmatch U-Dam


      21:00
  • 22Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 19:10

      IFK Kumla Fotboll (borta) Damlaget


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Laxå IF (borta) P-06 Vit


      13:30
    • 16:15

      Latorps IF (hemma) U-Herr


      18:15
    • 16:30

      Adolfsbergs IK (borta) P-06 Vit


      17:30
    • 16:30

      Adolfsbergs IK Svart (borta) P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Ösk (hemma) U-Dam


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 13:00

      Träning P-06 Vit


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 17:30

      Kurdiska FF Örebro (borta) U-Herr


      18:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Dam


      20:30