Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning P05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Träning U-Dam


      19:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) Herrlaget


      20:30
    • 19:30

      Titta herrarnas kval, Kif - Rynninge F-03/04


      21:20
    • 19:30

      KIF vs. RIK F-03


      21:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning U-Dam


      20:00
  • 10Fre
    • 15:00

      McDonalds cup U-Herr


      00:00
  • 11Lör
    • Heldag

      McDonalds cup U-Herr

    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 11:00

      Sälja Bingolotter P-08


      17:00
    • 11:00

      Sälja Bingolotter P-08


      00:00
    • 16:00

      IF Eker (hemma) U-Dam


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      McDonalds cup U-Herr


      17:00
    • 00:00

      Sälja Bingolotter P-08


      17:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 13:00

      Träning P05/06


      14:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 18:30

      Skyllbergs IK (borta) Damlaget


      19:30
  • 13Mån
    v.46
    • 16:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) P05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Kamratföreningen styrelsemöte F-06/07


      17:15
    • 16:30

      Träning P05/06


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
      Pettersbergs Konstgräsplan
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Kolla på derby futsal F-08/09


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
    • 21:10

      IF Eker Örebro (hemma) Damlaget


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 20:15

      Karlslunds IF HFK (borta) U-Herr


      22:15
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:20

      Procyon BK svart (hemma) P05/06


      18:00
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 14:20

      Syrianska FC gul (borta) P05/06


      15:20
    • 16:00

      Glanshammars IF (hemma) U-Herr


      17:00
    • 16:05

      Skiljebo SK svart (borta) P05/06


      17:00
    • 18:00

      Järfälla FF röd (hemma) P05/06


      19:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 10:15

      Syrianska FC Röd (hemma) P05/06


      11:15
    • 12:45

      Järfälla FF svart (hemma) P05/06


      13:45
    • 14:25

      Procyon BK svart (hemma) P05/06


      15:25
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 16:30

      Hovsta IF (hemma) P05/06


      17:30
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:10

      Träningsmatch U-Dam


      21:00
  • 22Ons
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 19:10

      IFK Kumla Fotboll (borta) Damlaget


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning F-06/07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 12:30

      Laxå IF (borta) P05/06


      13:30
    • 16:15

      Latorps IF (hemma) U-Herr


      18:15
    • 16:30

      Adolfsbergs IK Svart (borta) P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Ösk (hemma) U-Dam


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 09:45

      Träning P-07


      11:15
    • 11:00

      Träning U-Herr


      13:00
    • 13:00

      Träning P05/06


      14:00
    • 14:00

      Träning F-10


      15:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 17:30

      Kurdiska FF Örebro (borta) U-Herr


      18:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-03/04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning U-Dam


      20:30