Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 13:30

      TräningsMatch Futsal U-Herr


      14:30
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
  • 5Fre
    • Heldag

      Träning F-05

    • 16:30

      Träning U-Herr


      18:30
  • 6Lör
    • 07:00

      Norlanderscup p-06 P-07


      15:00
    • 08:30

      Arentoro/Helås fk (hemma) P-06 Vit


      09:30
    • 09:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-06 Vit


      10:00
    • 09:30

      Adolfsbergs IK Gul (borta) P-06 Vit


      10:30
    • 12:00

      Oden cup F-03


      21:00
    • 12:45

      HOIF (hemma) F-08/09


      16:00
    • 15:45

      Råda BK Vit (hemma) P-06 Vit


      16:45
    • 16:30

      IK Oddevold Vit (hemma) P-06 Vit


      17:30
    • 17:30

      Gerdskens BK Svart (borta) P-06 Vit


      18:30
    • 18:05

      IF Eker Örebro (borta) Damlaget


      19:00
    • 19:30

      IFK Trollhättan Vit (hemma) P-06 Vit


      19:45
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Träning U-Herr


      18:40
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:45
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P09


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning U-Herr


      18:40
    • 18:15

      IFK Kumla Vit - Rynninge IK P06/07 P-06/07


      19:15
    • 18:15

      IFK Kumla Vit (borta) P-06/07


      20:15
  • 13Lör
    • 00:00

      AIF-CUPEN Herrlaget


      00:00
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 11:00

      Jarlabergs IF (borta) P-06 Vit


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 11:00

      Örebro Syrianska (borta) F-08/09


      12:30
    • 13:00

      Skiljebo SK 1 (hemma) P-06 Vit


      14:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Fanna/Håbo (hemma) P-06 Vit


      10:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Adolfsbergs IK (borta) P-06 Vit


      12:00
    • 11:00

      Bingolotto F-05


      17:00
    • 12:30

      Huddinge IF (hemma) P-06 Vit


      13:30
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF (borta) P-06 Vit


      16:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 16:30

      Lillån FK (hemma) P-06 Vit


      17:30
    • 19:00

      Ledarmöte F-06/07


      21:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Informationsmöte F-03


      18:30
    • 17:45

      Informationsmöte F-04


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06/07


      20:00
  • 17Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Ladies Night cup U-Dam

    • 08:00

      Ladies Night Cup Damlaget


      23:00
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      Tränings match P13 P-06 Vit


      12:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Örebro SK Fotboll (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:45

      Träning F-06/07


      10:30
    • 09:00

      Träning Damlaget


      10:00
    • 10:00

      Träning F-05


      11:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA-Maxi F-06/07


      17:00
    • 12:00

      Träning U-Herr


      14:00
    • 17:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-06 Vit


      18:00
    • 18:00

      BK Forward Trängen Gul (hemma) P-06/07


      20:00
  • 28Sön
    • 08:00

      ICA Allé cup F-05


      19:00
    • 09:00

      Träning P-08


      10:30
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:50

      Bingolotto ICA-Maxi F-06/07


      17:00
    • 15:00

      Träning U-Dam


      16:00
    • 18:00

      Rynninge IK (hemma) P-06 Vit


      19:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:00

      Inventering Damlaget


      23:00
    • 17:00

      Träning P-06 Vit


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning U-Herr


      20:00