Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lödde Vikings HK

Följ

Lödde Vikings HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Lödde Vikings HK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 16:30

      Seriematch P A grupp B PA


      19:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 2Tor
    • 00:00

      Kristanstad Arena Cup P04 P-05


      23:55
    • 08:30

      Kristianstad Arena Cup P-05


      20:45
    • 10:00

      Kristianstad Arena CupP03/04 P-03


      17:00
    • 16:00

      Träning F-03


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 3Fre
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 10:15

      Seriematch PA


      13:00
    • 11:00

      IFK Kristianstad F08 (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Åhus Handboll F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 11:30

      LUGI HF F08 3 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      Prel. Match P-08


      17:00
    • 12:30

      LVHK (hemma) P-08


      16:00
  • 5Sön
    • 08:00

      Kristianstad Arena Cup F-06


      21:00
    • 09:00

      Kristianstad Arena Cup P-06


      19:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 14:00

      Se på elithandboll! Bollförskola


      20:00
    • 14:00

      Lugi- matcher PA


      19:00
    • 14:30

      Möjlighet att kolla Lugi-matcher P-08


      19:00
    • 15:00

      Se på LUGI match F-08


      19:00
    • 15:00

      Lugimatcher Elitserien F-04


      19:30
    • 15:00

      Titta på handboll LUGI-Boden & Lugi Alingsås P-07


      19:00
    • 15:00

      Gå på LUGI-matcher F-05


      19:00
    • 18:00

      Hässleholms HF (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 6Mån
    v.45
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träna med P08? F-08


      19:15
    • 18:30

      GW Landskrona HK F03 (borta) F-03


      20:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 7Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 8Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Utbildning: Passa - Fånga - Spring Övriga


      20:15
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      IFK Malmö HF F03 1 (borta) F-03


      19:30
  • 11Lör
    • 10:00

      HK Malmö/Ljunghusen 1 (hemma) P-05


      11:00
    • 10:00

      Ystads IF HF F09 Vit (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Ystads IF HF P09 Blå (hemma) P-09


      16:00
    • 11:00

      H43 Lund HF F09 3 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:45

      Kristianstad HK F09 2 (hemma) F-09


      13:45
    • 12:00

      HK Malmö F09 (borta) F-09


      14:00
    • 12:20

      IFK Kristianstad F05 2 (hemma) F-05


      13:20
    • 12:45

      Kävlinge HK F09 (hemma) F-09


      14:45
    • 13:30

      IFK Malmö HF F05 (hemma) F-05


      14:30
    • 13:40

      HK Ankaret P03 blå (borta) P-03


      15:40
    • 13:45

      Höörs HK H 65 F09 2 (borta) F-09


      15:45
    • 14:00

      IK Sund P06 1 (borta) P-06


      16:00
    • 14:40

      Tollarps IF P05 (hemma) P-05


      16:40
    • 14:50

      LUGI HF P03 3 (borta) P-03


      16:50
    • 15:00

      Ystads IF HF P06 Blå (hemma) P-06


      17:00
  • 12Sön
    • 09:00

      KFUM Lundagård F06 (hemma) F-06


      11:00
    • 10:10

      IFK Malmö HF F06 1 (borta) F-06


      11:30
    • 11:00

      GW Landskrona HK F04 (borta) F-05


      13:00
    • 11:30

      IFK Kristianstad P07 Orange (borta) P-07


      13:30
    • 12:40

      Åhus Handboll P07 (hemma) P-07


      14:40
    • 13:40

      Bjärnums HK 1 P06 (hemma) P-06


      15:40
    • 16:00

      Göinge HK (borta) P-06


      18:00
  • 13Mån
    v.46
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 14Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 15Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
      Sportcenter Syd Löddeköpinge
    • 17:00

      Seriematch PA


      19:00
    • 17:00

      Seriematch PA


      19:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning F-03


      17:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:30

      Göinge HK (hemma) F-03


      20:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Prel. Match P-08


      12:00
    • 09:15

      LVHK (hemma) P-08


      13:00
    • 09:30

      HK Malmö Svart (borta) F-04


      10:30
    • 09:30

      Seriematch PA


      12:30
    • 10:00

      IFK Malmö HF F04 1 (hemma) F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 10:15

      Seriematch PA grupp B PA


      12:15
    • 11:15

      LUGI HF F05 2 (borta) F-05


      12:15
    • 11:30

      Åhus Handboll F05 2 (borta) F-05


      12:30
    • 12:45

      Åhus Handboll P04 (borta) P-05


      13:45
    • 14:30

      LUGI HF F03 1 (borta) F-03


      16:30
    • 15:30

      H43 Lund HF F08 3 (borta) F-08


      18:30
    • 16:30

      Åhus Handboll F08 2 (hemma) F-08


      18:30
    • 17:00

      Lagaktivitet med övernattning P-06


      00:00
    • 17:30

      LUGI HF F08 3 (borta) F-08


      19:30
  • 19Sön
    • 00:00

      Lagaktivitet med övernattning P-06


      13:00
    • 09:00

      Prel. Match P-08


      12:00
    • 09:00

      Kävlinge HK F07 (borta) F-08


      11:00
    • 09:30

      LVHK (hemma) P-08


      12:30
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:20

      Ystads IF HF F07 (hemma) F-08


      13:20
    • 11:30

      H43 Lund HF F08 5 (borta) F-08


      13:30
    • 12:00

      H43 Lund HF F08 5 (borta) F-08


      14:00
    • 12:30

      Tollarps IF F07 (borta) F-07


      14:30
    • 12:30

      Ystads IF P03 Vit (hemma) P-03


      14:30
    • 12:30

      HS Lejonen (borta) A-lag Herrar


      14:30
    • 13:00

      HK Ankaret F08 (borta) F-08


      15:00
    • 13:20

      HK Ankaret F07 (borta) F-07


      15:20
    • 13:30

      HK Malmö Vit (hemma) F-07


      15:30
    • 13:30

      Kiosk PA


      18:30
    • 13:40

      LUGI HF P03 4 (hemma) P-03


      15:40
    • 14:00

      Höörs HK H 65 P07 (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      H43 Lund HF F07 (hemma) F-07


      16:30
    • 16:00

      IFK Ystad HK P05 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:15

      IFK Malmö HF F03 2 (hemma) F-03


      19:15
  • 20Mån
    v.47
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 21Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 22Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 15:00

      Träning F-05


      16:00
    • 15:30

      Träning F-03


      17:00
    • 15:45

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning PA


      19:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Glöggmingel 24/11 F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 19:00

      Gratis elitmatch i Helsingborg Övriga


      21:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:10

      Ljunghusens HK F04 (hemma) F-05


      12:10
    • 12:00

      Tomelilla IF F03 (borta) F-03


      14:00
    • 12:20

      Kristianstad HK F03 (hemma) F-03


      14:20
    • 12:40

      IFK Kristianstad P06 Orange (hemma) P-06


      14:40
    • 13:00

      LUGI HF P03 1 (borta) P-03


      15:00
    • 13:30

      IK Lågan P04 (hemma) P-05


      14:30
    • 13:50

      HS Sierra P06 (borta) P-06


      15:50
  • 26Sön
    • 09:15

      Staffanstorps HK F04 2 (borta) F-04


      10:15
    • 09:30

      Ljunghusens HK F06 (borta) F-06


      11:30
    • 10:00

      OV Helsingborg HK F06 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Träning Bollförskola


      11:00
    • 11:00

      Eslövs IK F06 1 (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      GW Landskrona HK F05 (borta) F-05


      12:00
    • 11:50

      LUGI HF F06 3 (hemma) F-06


      13:50
    • 12:20

      Match P-06


      14:30
    • 13:00

      Match mot ankaret P-06


      14:00
    • 14:00

      OV Helsingborg HK P03 2 (borta) P-03


      16:00
    • 14:10

      Staffanstorps HK F05 (hemma) F-05


      15:10
    • 15:30

      OV Helsingborg HK P03 (hemma) P-03


      17:30
  • 27Mån
    v.48
    • 16:15

      Träning P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 28Tis
    • 15:45

      Träning F-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning PA


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 29Ons
    • 15:45

      Träning P-05


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:25
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:15

      Träning PA


      20:15
    • 20:30

      Träning PA


      22:00
  • 30Tor