Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juli 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:15

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träningsmatch Tölö IF P-05


      20:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P-06


      17:45
  • 6Lör
    • 10:00

      Sätila/Ubbhult/Hyssna/Hällingsjö (hemma) P-06


      11:30
  • 7Sön
    • 16:00

      Sommaravslutning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Ulricehamns IFK (hemma) U/J-lag


      20:00
  • 8Mån
    v.28
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 17:20

      Träning P-05


      19:20
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 9Tis
    • 19:00

      Lerums IS (hemma) P-03


      21:00
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Örby/Skene/Svansjö (borta) P-04


      21:00
  • 11Tor
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
  • 12Fre
    • 08:30

      Ellicott City (hemma) P-04


      09:30
    • 10:00

      Ellicott City (USA) (hemma) P-05


      11:00
    • 10:30

      Ryerson Cup (Fd Pre-Gothia) P-03


      18:30
    • 13:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-04


      14:00
    • 16:00

      GAIS (hemma) P-05


      17:00
      Örby konstgräns
      Serie: Ryerson/Pre-Gothia 2019
      Samlingsinfo: Örby IP
      Samlingstid: 15:00
      Anteckning: Träningsmatch inför Gothia på Örby IP (konstgräs). Speltid 2x25 min.
      Resultat och referat
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.29
    • 08:00

      Gothia Cup P-03


      00:00
    • 10:00

      Gothia Cup P-05


      00:00
    • 12:00

      Stars`n Stripes (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Gothia Cup P-05


      00:00
    • 15:20

      Island Fire FA (CAN) (hemma) P-05


      16:20
  • 16Tis
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • 11:00

      IFK Haninge U (borta) P-05


      12:00
    • 14:40

      Fortuna FF (borta) P-04


      15:40
  • 17Ons
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • 08:00

      VFL Westercelle (hemma) P-04


      09:00
    • 14:50

      CD Inter Vista Alegre (ES) (hemma) P-05


      15:50
  • 18Tor
    • Heldag

      Gothia Cup P-03

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

  • 19Fre
    • 00:00

      Gothia Cup P-03


      15:00
    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • Heldag

      Gothia Cup P-05

  • 20Lör
    • Heldag

      Gothia Cup P-05

    • 00:00

      Gothia Cup P-05


      12:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Gothia Cup P-05


      19:00
  • 22Mån
    v.30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
  • 29Mån
    v.31
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:15
  • 30Tis
    • 18:00

      Träningsmatch Sävedalen P-06


      20:00
  • 31Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:45