Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kinna IF

Följ

Kinna IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • Heldag

      XL-Bygg Cup P-07

    • 12:30

      Gislaveds IS (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      Träning P-10/11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:30
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:20

      IF Elfsborg (borta) P-03


      19:20
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Markmästerskap i Öxabäck P-10/11

    • Heldag

      Mark Cupen F-10/11

    • 09:25

      Elitcup Jönköping P-05


      14:00
    • 12:00

      Angered Mbik (borta) P-05


      13:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-05


      16:00
    • 15:30

      Utsiktens BK (hemma) P-03


      17:30
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch ÖIS P-06


      13:00
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 14:30

      Qviding FIF P-04 (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      19:30
    • 18:20

      Träning P-03


      19:45
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Träningsläger + match P-06

    • 12:00

      Apel99 (borta) P-03


      14:00
      Hedevi IP, Ullared
      Serie: Träningsmatcher 2019
      Samlingsinfo: Klubbhuset
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: Spelar i blå matchtröja. blå matchshorts o vita strumpor.
      Resultat och referat
    • 13:00

      Solängens BK (hemma) P-04


      14:30
    • 15:00

      Kinnahults IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Träningsläger + match P-06

    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 12:00

      Sandlyckan/Kullavik IF (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Varbergs BOIS FC (hemma) P-05


      13:15
    • 12:15

      Mölnlycke IF (borta) F-04/05


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch/er Svenljunga P-09


      15:00
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:00
  • 18Mån
    v.12
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Teaterföreställning om sexuella övergrepp och ofredanden P-03


      19:30
    • 20:30

      Träning Juniorlag


      22:00
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06/07


      18:00
    • 18:20

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:20

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag


      20:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-03


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 23Lör
    • 14:30

      Fristads GoIF (borta) F-04/05


      16:15
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) P-03


      18:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher! P-08


      13:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch Varbergs Bois P-06


      13:30
    • 12:00

      Säkracupen P-09


      18:00
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 14:30

      Gemensam tjejträning F-06/07


      16:30
    • 14:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 14:30

      Träning F-04/05


      16:30
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 16:00

      Vara SK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Bergdalens IK (borta) P-04


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 13:00

      Träningsläger Kalmar P-03


      00:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Träningsläger Kalmar P-03

    • 11:00

      Norrby IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:15

      Askims IK (hemma) A-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      Jonsereds IF (borta) F-04/05


      17:00
    • 16:15

      BK Häcken (borta) P-05


      17:30
  • 31Sön
    • 00:00

      Träningsläger Kalmar P-03


      21:00
    • 09:00

      Träning P-07


      10:30
    • 10:30

      Träning P-09


      12:00
    • 10:45

      Föräldramöte P-09


      11:45
    • 12:00

      Träning P-10/11


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch Alingsås P-06


      15:25
    • 13:30

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-10/11


      16:30
    • 16:45

      Träning P-05


      17:45
    • 18:00

      Träning Juniorlag


      19:00