Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 12:00

      Spökbollen F-05


      00:00
    • 15:00

      Spökbollen F-06


      00:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Spökbollen F-05

    • Heldag

      Spökbollen F-06

    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Spökbollen F-05


      19:00
    • 00:00

      Spökbollen F-06


      19:00
  • 4Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      LIF Lindesberg (hemma) Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 8Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Grattis Alice !! F-07

    • 10:00

      Skuru IK 4 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      TYRESÖ HANDBOLL (borta) P-06


      12:45
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Matcher (Omgång 2 HT19) P-09


      12:30
    • 10:50

      Kungsängens SK 2 (hemma) F-05


      11:50
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatcher F-09


      12:30
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Tyresö Handboll (borta) P-07


      12:30
    • 11:50

      Skuru 2 (hemma) F-06


      12:50
    • 12:40

      Täby HBK (borta) P-07


      14:40
    • 12:50

      Lidingö SK (hemma) F-05


      13:50
    • 13:50

      Huddinge 3 (hemma) F-06


      14:50
    • 15:00

      Kungälvs HK (borta) Herr


      17:00
    • 16:15

      Swithiod 2 (hemma) P-03


      17:30
  • 10Sön
    • 08:30

      Sannadals SK (borta) F-08


      09:30
    • 08:30

      IK Bolton (borta) P-06


      11:00
    • 10:20

      Lidingö SK (hemma) F-08


      11:20
    • 14:15

      Huddinge HK 4 (borta) F16


      15:15
  • 11Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:05

      Bolton 2 (borta) F-06


      20:05
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
    • 21:10

      Sollentuna (hemma) Trim-Dam


      22:10
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning F-09


      17:10
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 15Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      20:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:15

      Matcher F-10


      13:45
    • 11:15

      SPÅNGA HK 3 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:15

      Täby HBK 2 (hemma) P-07


      14:15
    • 13:10

      Norrtulls SK (borta) F-07


      15:10
    • 13:15

      Årsta AIK HF 2 (hemma) P-05


      15:15
    • 14:15

      Sannadals SK (hemma) F16


      15:15
    • 14:30

      Vallentuna HK (borta) F-07


      16:30
    • 14:30

      Tyresö Handboll (borta) P-07


      16:00
    • 14:30

      Spånga HK 2 (borta) F-05


      15:30
    • 14:30

      Lidingö SK Handboll (hemma) P-06


      16:30
    • 15:00

      Matcher P-08


      17:45
    • 16:30

      Skånela IF (borta) P-07


      18:30
    • 16:30

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F16


      17:30
    • 17:00

      Åkersberga 2 (borta) P-03


      19:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-05


      12:30
    • 11:30

      Hammarby IF HF (borta) F-08


      12:30
    • 12:30

      GOKART F-06


      19:00
    • 13:10

      Tyresö Handboll (borta) F-08


      14:10
    • 13:30

      Herrmatch-fight mot cancer F16


      17:30
    • 15:00

      RP IF Linköping (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      Inspring med herrarna P-10


      19:00
    • 15:00

      AIK Herrmatch P-09


      16:30
    • 15:40

      IK Bolton (borta) F-05


      16:40
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 18Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
    • 21:15

      Hammarby (borta) Trim-Dam


      22:15
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Spårvägens HF (borta) Dam


      22:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
      Råsundaskolan
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning F-09


      17:10
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Hammarby IF HF (hemma) P-07


      19:00
    • 19:30

      Skånela IF (borta) Herr


      21:30
  • 23Lör
    • 09:00

      IK Bolton 2 (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Träning F-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 09:30

      Täby HBK 2 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Skå IK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Enköping (borta) F-06


      11:00
    • 10:30

      Skuru IK (borta) F16


      11:30
    • 10:30

      IK Bolton (hemma) P-10


      12:30
    • 10:50

      Skogås HK 2 (borta) P-05


      12:50
    • 11:00

      Täby HBK (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Matcher + caféansvar P-08


      19:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:20

      Sollentuna HK (hemma) F-05


      12:20
    • 11:30

      Åkersberga HK (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      HK CLIFF 2 (hemma) P-06


      13:30
    • 11:45

      Skuru IK 3 (borta) F16


      12:45
    • 12:30

      HK Cliff 2 (hemma) P-07


      14:30
    • 12:45

      Tyresö Handboll (hemma) P-07


      14:45
    • 12:45

      Regionstolvan P-07


      19:00
    • 13:40

      Sollentuna HK 2 (hemma) F-05


      14:40
    • 15:00

      Årsta AIK HF 2 (hemma) P-07


      17:00
    • 18:00

      Borlänge HK (hemma) P-07


      20:00
  • 24Sön
    • 07:30

      IFK Tumba HK (borta) P-06


      10:30
    • 11:15

      Norrtulls SK (borta) F-07


      13:15
    • 11:15

      Regionstolvan steg 2 F-07


      15:00
    • 13:00

      Vallentuna HK (hemma) F-07


      15:00
    • 14:20

      Djurgårdshof IK (hemma) F-09


      16:20
    • 14:30

      Tumba HBK (borta) Dam


      16:30
    • 14:45

      Bålsta IF (borta) F-07


      16:45
    • 14:50

      Täby HBK 3 (borta) F-09


      16:50
    • 15:50

      Täby HBK 3 (hemma) F-09


      17:50
    • 16:30

      Träning P-09


      18:30
    • 16:50

      Älta IF Gul (hemma) F-09


      18:50
  • 25Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:10

      IK Bolton 2 (hemma) P-05


      20:10
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      22:00
  • 29Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:50

      Älta IF (borta) F16


      20:50
  • 30Lör
    • 09:00

      Handbollsfestival P-11


      11:00
    • 09:00

      Handbollsfestival F-11


      12:00
    • 09:50

      Huddinge 2 (hemma) F-06


      10:50
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:40

      Västerås Irsta (hemma) F-06


      12:40
    • 11:40

      USM Lördag P-05


      17:30
    • 12:00

      café & sekretariat P-03


      16:00
    • 12:00

      Täby HBK (borta) F-08


      13:00
    • 12:20

      Gustavsbergs IF HK (hemma) P-05


      14:20
    • 12:40

      Eskilstuna Guif (hemma) P-07


      13:59
    • 13:00

      Skånela IF (borta) F-08


      14:00
    • 13:40

      Skånela IF (hemma) F16


      14:40
    • 14:50

      Hammarby 2 (hemma) P-03


      16:15
    • 16:15

      Hammarby IF HF (borta) F16


      17:15
    • 16:20

      BK Heid (hemma) P-05


      18:20