Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      USM Söndag P-05


      16:00
    • 10:10

      Hammarby IF HF 3 (borta) F-05


      11:10
    • 10:40

      Brännans HF (hemma) P-05


      12:40
    • 12:30

      Värdlag ALL-IN-MATCH F-06


      19:00
    • 14:00

      VästeråsIrsta HK D (hemma) Dam


      16:00
    • 14:40

      Enköpings HF 2 (hemma) P-05


      16:40
    • 17:00

      Värdlag AIk Handboll seniorer P-07


      19:00
    • 17:00

      Rimbo HK Roslagen (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Inspring med Herrarna AIK vs Rimbo P-10


      19:00
  • 2Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 18:00

      Pepparkakshus Dam


      22:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
    • 21:10

      Enköping (hemma) Trim-Dam


      22:10
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:00

      Träning F16


      19:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte Cuper våren 2020 F16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 7Lör
    • 08:15

      VästeråsIrsta HF (borta) P-06


      13:00
    • 09:00

      Skogås HK (hemma) P-07


      14:00
    • 09:00

      Matcher lördag 7 december F-10


      12:00
    • 09:20

      Matcher 7/12 P-05


      15:15
    • 10:00

      Skuru IK 2 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:30

      Gustavsbergs IF HK 2 (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      Hammarby IF HF (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Visby IF Gute HK (hemma) P-05


      16:00
    • 14:30

      Uppsala HK (borta) Dam


      16:30
    • 14:30

      Haninge HK 2 (borta) F-07


      16:30
    • 15:00

      HK Silwing-Troja 2 (hemma) F-05


      16:00
    • 16:00

      IK Bolton 2 (hemma) F-05


      17:00
  • 8Sön
    • 07:30

      ÅRSTA AIK HF 2 (borta) P-06


      13:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-07


      12:30
    • 10:30

      Vassunda (borta) F-06


      11:30
    • 10:40

      HK Cliff Blå (borta) F-08


      11:40
    • 11:00

      Spånga HK 3 (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Matcher P-08


      14:25
    • 12:05

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-08


      13:05
    • 12:05

      Årsta AIK (hemma) F-09


      13:05
    • 12:10

      IFK Tumba HK (borta) F-08


      13:10
    • 13:25

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-08


      14:25
    • 13:25

      Stockholmspolisens IF HF (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Träning P-05


      16:00
    • 14:00

      Träning P-03


      16:00
    • 14:40

      Sannadals 3 (borta) F-06


      15:40
    • 16:45

      Spånga HK 3 (borta) F16


      17:45
    • 17:00

      HK Aranäs (borta) Herr


      19:00
  • 9Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:10

      Gt Söder (borta) F-06


      19:10
    • 19:15

      Skuru 2 (borta) P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
    • 21:10

      Bålsta (hemma) Trim-Dam


      22:10
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning F-09


      17:10
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 13Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Luciamix med p06 F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 14Lör
    • 08:00

      USM steg 2 F-06


      00:00
    • 09:00

      Skuru IK (hemma) F-08


      10:00
    • 09:00

      Huddinge HK (hemma) P-06


      11:15
    • 09:30

      Åkersberga HK (borta) P-10


      12:30
    • 10:00

      Kungsängens SK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Årsta AIK HF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Årsta AIK HF 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      Kungsängens SK 2 (hemma) P-10


      13:30
    • 11:40

      Gustavsbergs IF HK (hemma) P-07


      13:40
    • 12:00

      Årsta AIK HF 3 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Täby HBK (hemma) F-09


      14:00
    • 12:30

      Gemensam Avslutslunch P-10


      14:00
    • 12:40

      IFK Tumba HK (hemma) F-08


      13:40
    • 13:00

      Hammarby IF HF (hemma) F-09


      15:00
    • 13:45

      Sollentuna HK 2 (borta) F-07


      15:45
    • 14:30

      Skogås HK 2 (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Täby HBK 2 (hemma) F-09


      16:30
    • 15:15

      Årsta AIK HF 3 (borta) F-07


      17:15
    • 17:00

      Skånela IF (borta) F16


      18:00
    • 18:15

      HK Tyresö Strand (borta) Dam


      20:15
  • 15Sön
    • 00:00

      USM steg 2 F-06


      19:00
    • 09:10

      Sollentuna HK 2 (borta) F-05


      10:10
    • 10:20

      Sollentuna HK (borta) F-05


      11:20
    • 10:40

      Skuru IK 3 (hemma) F-07


      12:40
    • 11:30

      Träning P-03


      14:00
    • 11:30

      Värdegrundsträff alt 2 Ledare inom AIK Handboll


      13:30
    • 12:40

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-07


      14:40
    • 13:45

      Match P-08


      15:30
    • 14:30

      Matchvärdar för AIK herrar P-06


      18:00
    • 16:00

      HK Aranäs (hemma) Herr


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Kostföreläsning för spelare och föräldrar F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Sannadals SK 2 (borta) P-05


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:10

      Stockholmspolisen 2 (hemma) F-06


      20:10
    • 19:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:00

      Träning F16


      19:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      Rimbo HK Roslagen (borta) Herr


      21:00
  • 21Lör
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Seriematch Spånga 3 F16


      12:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
  • 31Tis