Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P-03


      17:00
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Skånela IF (hemma) Herr


      21:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Kopparcupen P-08

    • Heldag

      Kopparcupen P-06

    • Heldag

      Kopparcupen P-07

    • Heldag

      Kopparcupen dag 1 P-05

    • Heldag

      Träning P-03

    • 07:00

      Kopparcupen F-05


      00:00
    • 07:00

      Kopparcupen. prel F-07


      00:00
    • 08:00

      Kopparcupen dag1 P-07


      22:59
    • 09:00

      Kopparcupen 2020 F-08


      00:00
    • 09:00

      Kopparcuppen dag 1 P-09


      23:59
    • 09:10

      Kopparcupen F-06


      00:00
    • 09:10

      Kopparcupen P-03


      00:00
    • 10:00

      Träningshelg F16


      00:00
    • 14:00

      Dammatch F16


      17:00
    • 15:00

      Tumba HBK (hemma) Dam


      17:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Kopparcupen P-07

    • Heldag

      Kopparcupen F-05

    • Heldag

      Kopparcupen. prel F-07

    • Heldag

      Kopparcupen 2020 F-08

    • Heldag

      Kopparcupen F-06

    • Heldag

      Kopparcupen P-03

    • 00:00

      Träningshelg F16


      12:00
    • Heldag

      Kopparcuppen dag 2 P-09

    • Heldag

      Kopparcupen P-06

    • Heldag

      Kopparcupen P-08

    • Heldag

      Träning P-03

    • Heldag

      Kopparcupen dag 2 P-05

    • 01:00

      Kopparcupen dag2 P-07


      22:00
  • 6Mån
    v.2
    • Heldag

      Kopparcupen P-07

    • 00:00

      Kopparcupen F-05


      22:00
    • 00:00

      Kopparcupen. prel F-07


      22:00
    • 00:00

      Kopparcupen 2020 F-08


      19:00
    • 00:00

      Kopparcupen F-06


      21:00
    • 00:00

      Kopparcupen P-03


      21:00
    • Heldag

      Kopparcupen dag 3 P-05

    • Heldag

      Träning P-03

    • Heldag

      Kopparcupen P-08

    • Heldag

      Kopparcupen P-06

    • 00:00

      Träning P-09


      19:00
    • 01:00

      Kopparcupen dag3 P-07


      20:00
    • 13:15

      Träning F16


      14:15
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
  • 7Tis
    • Heldag

      Grattis Niki M !!! F-09

    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      RP IF Linköping (borta) Herr


      21:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Spelarmöte F16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 10Fre
    • 16:00

      EM event F-06


      19:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:20
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Matcher F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:15

      Hammarby IF HF 3 (hemma) F-05


      13:15
    • 13:20

      Enköping (hemma) F-06


      14:20
    • 13:30

      Täby HBK (borta) F-08


      14:30
    • 14:15

      Match P-08


      17:30
    • 14:30

      HK Silwing/Troja (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Hammarby IF HF (hemma) F16


      15:30
    • 14:45

      GUSTAVSBERG IF HK (borta) P-06


      18:00
    • 14:50

      Hammarby 2 (borta) P-03


      16:00
    • 15:30

      Westermalms IF HK (hemma) P-07


      17:30
    • 16:20

      Gustavsbergs IF HK (borta) P-07


      18:20
    • 17:00

      Tyresö Handboll (borta) P-07


      19:00
    • 19:00

      RP IF Linköping (borta) P-05


      21:00
  • 12Sön
    • 11:15

      Matcher (Omgång 1 VT20) P-09


      15:15
    • 13:00

      Skånela IF (hemma) P-05


      15:00
    • 15:10

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F16


      16:10
    • 15:30

      Huddinge HK (borta) P-06


      18:30
    • 16:00

      Ludvika HF (borta) P-05


      18:00
    • 16:15

      Årsta 2 (borta) F-06


      17:15
  • 13Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 21:15

      Bålsta (borta) Trim-Dam


      22:15
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Spårvägens HF (hemma) Dam


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning F-09


      17:20
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      HK Cliff Gul (hemma) P-10


      11:00
    • 09:00

      Hammarby IF HF (borta) P-10


      12:00
    • 09:15

      GT Söder (borta) F-09


      10:50
    • 09:15

      Matcher i Sunnerbyhallen P-05


      13:15
    • 09:15

      GT Söder HK (borta) F-08


      10:15
    • 09:30

      Skå IK (borta) P-10


      11:30
    • 09:50

      GT Söder (borta) F-09


      10:50
    • 09:50

      GT Söder HK (borta) F-08


      10:50
    • 10:00

      HK Cliff Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Handbollsfestival P-11


      13:00
    • 10:00

      Handbollsfestival F-11


      13:00
    • 10:00

      Skuru IK 2 (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Hammarby IF HF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      HK Cliff Gul (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:30

      Lidingö SK (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Visby IF Gute HK (borta) P-05


      14:00
    • 12:15

      IFK Tumba HK (hemma) P-06


      14:30
    • 12:15

      HK Cliff 2 (borta) P-07


      14:15
    • 14:00

      IK Bolton (borta) F-09


      14:30
    • 14:20

      Skuru IK 3 (hemma) F16


      15:20
    • 15:00

      VästeråsIrsta HK D (borta) Dam


      17:00
    • 15:35

      Lidingö SK (borta) F-08


      16:35
    • 16:00

      Huddinge HK (hemma) F-09


      16:30
    • 16:40

      Hammarby IF HF (borta) F-08


      17:40
  • 19Sön
    • 10:00

      Värdegrundsträff alt 3 Ledare inom AIK Handboll


      12:00
    • 10:00

      Västerås Irsta (borta) F-06


      11:00
    • 13:00

      Täby HBK 2 (hemma) F-09


      13:30
    • 13:00

      IK Bolton (borta) P-07


      15:00
    • 13:20

      Årsta AIK (borta) F-09


      15:30
    • 13:20

      Årsta AIK HF 2 (hemma) F-08


      14:20
    • 14:00

      Sollentuna HK (borta) F-09


      14:30
    • 14:30

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-09


      15:30
    • 14:30

      IK Bolton 2 (borta) F-05


      15:30
    • 14:30

      Stockholmspolisens IF HF (borta) F-08


      15:30
    • 15:00

      Kungälvs HK (hemma) Herr


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Sollentuna HK (borta) F16


      18:45
    • 20:00

      HK Silwing-Troja 2 (borta) F-05


      21:00
  • 20Mån
    v.4
    • Heldag

      Grattis Nellie !!! F-09

    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:00
    • 20:45

      Enköping (borta) Trim-Dam


      21:45
  • 23Tor
    • 16:00

      Genrep inspring EM P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:00

      Gen rep EM F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Inspring EURO2020 F-08


      22:00
    • 16:00

      Träning F-09


      17:20
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 17:00

      Semifinaler EURO2020 F16


      22:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 25Lör
    • 07:30

      SPÅNGA HK 2 (borta) P-06


      13:00
    • 08:00

      USM steg 3 F16


      00:00
    • 09:00

      Norrfjärdens IF (hemma) F16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:15

      Spånga HK 2 (hemma) F-05


      11:15
    • 11:15

      IK Bolton (hemma) F-05


      12:15
    • 11:30

      Matcher 25/1 P-05


      17:15
    • 12:15

      IK Bolton 2 (hemma) P-05


      14:15
    • 13:00

      Örebro SK HK Dam (hemma) F16


      14:00
    • 13:15

      Vassunda (hemma) F-06


      14:15
    • 15:00

      EM matcher P-08


      20:00
    • 15:15

      Gå på EM P-06


      20:00
    • 16:15

      Sannadals SK 2 (hemma) P-05


      18:15
  • 26Sön
    • 00:00

      USM steg 3 F16


      15:00
    • 09:00

      Årsta AIK HF 2 (borta) P-07


      11:00
    • 10:20

      Önnereds HK 1 (hemma) F16


      11:20
    • 11:40

      Spånga HK 3 (borta) P-07


      13:40
    • 13:45

      Inspringslag EM-final P-06


      18:00
    • 13:45

      Inspring EM F-06


      19:00
    • 14:20

      Kungsängens SK (hemma) F16


      15:20
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Uppsala HK (hemma) Dam


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      22:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:45

      Träning F16


      20:00
    • 21:10

      Hammarby (hemma) Trim-Dam


      22:10
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
    • 17:30

      Träning Dam


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:30
  • 31Fre
    • Heldag

      Grattis Ida !! F-07

    • 16:00

      Träning F-09


      17:20
    • 16:15

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Inventering P-03


      22:00
    • 17:00

      Inventering F16


      22:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      LIF Lindesberg (borta) Herr


      21:00