Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
    • 00:00

      Sollentuna HK (hemma) P-16


      02:00
    • 00:00

      HK Cliff (borta) P-16


      02:00
    • 00:00

      Bålsta IF (hemma) P-16


      02:00
    • 00:00

      Uppsala HK (hemma) P-16


      02:00
    • 00:00

      IF Swithiod 2 (borta) P-16


      02:00
    • 00:00

      Bålsta IF (hemma) Trim-Dam


      02:00
    • 00:00

      Sollentuna HK (borta) Trim-Dam


      02:00
    • 00:00

      Huddinge HK (hemma) Trim-Dam


      02:00
    • 00:00

      Huddinge HK (borta) Trim-Dam


      02:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
  • 2Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Träning Dam


      12:30
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.1
    • 16:00

      Spelarmöte P06 P-06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:15

      Träning P-16


      21:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 6Ons
    • 17:00

      GT Söder HK (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr


      20:15
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning Herr


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning Dam


      19:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 14:00

      LIF Lindesberg (hemma) Herr


      16:00
    • 16:00

      Tyresö Handboll (hemma) Dam


      18:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:15

      Träning P-16


      21:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Info och lätt jogg F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      20:15
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam


      20:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning Herr


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning Dam


      19:00
  • 16Lör
    • 09:50

      Djurgårdshof IK (hemma) F-08


      11:50
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 13:20

      Tyresö Handboll (hemma) F-06


      15:20
    • 14:00

      OV Helsingborg HK (borta) Dam


      16:00
    • 15:40

      Vallentuna HK (hemma) P-06


      17:40
    • 16:00

      Vinslövs HK (borta) Herr


      18:00
  • 17Sön
    • 09:40

      Årsta AIK HF (borta) F-09


      11:40
    • 10:30

      Årsta AIK HF 3 (borta) F-09


      12:30
    • 11:20

      Skå IK (borta) F-09


      13:20
    • 16:00

      Skånela IF 2 (borta) F-07


      18:00
    • 18:00

      Årsta AIK HF (hemma) P-16


      20:00
  • 18Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:15

      Träning P-16


      21:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:45
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Tyresö Handboll (hemma) Herr


      21:00
    • 19:30

      Tyresö Handboll (borta) Dam


      21:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam


      20:15
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning Herr


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning Dam


      19:00
  • 23Lör
    • 08:00

      USM steg 3 F-16


      00:00
    • 09:00

      Täby HBK (borta) F-08


      11:00
    • 09:50

      IFK Tumba HK (borta) F-08


      11:50
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 10:45

      Kungsängens SK 2 (hemma) P-16


      12:45
    • 11:30

      Täby HBK 3 (borta) F-08


      13:30
    • 13:05

      Skånela IF (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Eslövs IK (hemma) Dam


      16:00
    • 15:10

      Vallentuna HK (hemma) F-07


      17:10
    • 16:00

      Kärra HF (hemma) Herr


      18:00
    • 16:20

      Bålsta IF (hemma) F-06


      18:20
  • 24Sön
    • 00:00

      USM steg 3 F-16


      19:00
    • 11:10

      Spånga HK (borta) F-09


      13:10
    • 12:00

      Årsta AIK HF 2 (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      IFK Tumba HK (hemma) F-09


      14:00
    • 12:45

      Skuru IK 3 (borta) F-09


      14:45
  • 25Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 19:15

      Träning P-16


      21:00
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:30
    • 18:45

      Träning Herr


      20:15
    • 19:00

      Anderstorps SK (hemma) Herr


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam


      20:15
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning Herr


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning Dam


      19:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning Handbollsskolan


      10:00
    • 10:30

      Träning P-11


      11:30
    • 11:30

      Matcher omgång 9 P-09


      15:00
    • 12:15

      Skånela IF (hemma) F-06


      14:15
    • 12:20

      Bålsta IF (borta) F-06


      14:20
    • 14:50

      Huddinge HK (hemma) F-09


      16:50
    • 16:30

      Skuru IK (hemma) F-09


      18:30
    • 16:30

      Skogås HK (borta) F-08


      18:30
    • 17:00

      IF Hallby HK (borta) Dam


      19:00
    • 17:15

      Kungälvs HK (borta) Herr


      19:15
    • 17:15

      Skuru IK (borta) F-08


      19:15
    • 17:20

      Åkersberga HK (hemma) F-08


      19:20
  • 31Sön
    • 12:00

      Haninge HK (hemma) F-09


      14:00
    • 12:45

      IK Bolton 2 (borta) F-09


      14:45
    • 14:30

      Lidingö SK 2 (borta) P-16


      16:30
    • 15:00

      Bollstanäs SK 2 (borta) F-07


      17:00
    • 16:30

      Ev inventering F-06


      22:00
    • 18:30

      Vassunda IF (borta) P-16


      20:30