Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Zenith Juniorlag Herrar Fotboll

Följ

Juniorlag Herrar Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
IK Zenith
Fotboll
Juniorlag Herrar Fotboll
Träningsmatcher Juniorer Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Ytterby IS (HJ) 9 7 2 0 23
2 Lindome GIF (HJ) 11 7 0 4 21
3 Qviding FIF (P19) 9 6 1 2 19
4 Öjersjö IF (HJ) 8 5 2 1 17
5 Partille IF FK (HJ) 9 4 4 1 16
6 IFK Fjärås (P17) 7 5 0 2 15
7 Qviding FIF (HJ) 7 4 2 1 14
8 Mölnlycke IF (HJ) 9 4 1 4 13
9 Göteborgs FF (HJ) 11 4 1 6 13
10 GAIS (P19) 5 4 0 1 12
11 Stenkullen GoIK (HJ) 5 4 0 1 12
12 Fässbergs IF (HJ) 5 4 0 1 12
13 Lundby IF (HJ) 5 4 0 1 12
14 IFK Fjärås (HJ) 6 4 0 2 12
15 Ytterby IS (HJ) 5 3 2 0 11
16 Älvsborg FF (HJ) 4 3 1 0 10
17 Västra Frölunda IF (P17) 5 3 1 1 10
18 Götaholms BK (P17) 5 3 1 1 10
19 Backatorp IF (HJ) 6 3 1 2 10
20 Hönö IS (HJ) 7 3 1 3 10
21 Hovås Billdal IF (HJ) 6 3 1 2 10
22 Landvetter IS (P19) 9 3 1 5 10
23 Lerums IS (HJ) 10 3 1 6 10
24 IFK Göteborg (P17) 3 3 0 0 9
25 Ale United (HJ) 4 3 0 1 9
26 Bergums IF (HJ) 3 3 0 0 9
27 BK Häcken (P17) 4 3 0 1 9
28 Näsets SK (HJ) 11 2 3 6 9
29 Qviding FIF (P17) 6 2 2 2 8
30 Askims IK (P17) 9 2 2 5 8
31 Sävedalens IF (HJ) 7 2 2 3 8
32 Örgryte IS Fotboll (P17) 3 2 1 0 7
33 Floda BoIF (HJ) 4 2 1 1 7
34 Hisingsbacka FC (HJ) 5 2 1 2 7
35 Torslanda IK (HJ) 6 2 1 3 7
36 Kållered SK (HJ) 2 2 0 0 6
37 Ytterby IS (P19) 2 2 0 0 6
38 Ale United (HJ) 2 2 0 0 6
39 Kullavik IF (HJ) 4 2 0 2 6
40 Varbergs BoIS FC (P19) 2 2 0 0 6
41 Älvängens IK (HJ) 2 2 0 0 6
42 IF Mölndal Fotboll (HJ) 7 2 0 5 6
43 Romelanda UF (HJ) 5 2 0 3 6
44 Älvsborg FF (P19) 5 2 0 3 6
45 Älvsborg FF (P17) 7 2 0 5 6
46 IK Zenith (HJ) 6 2 0 4 6
47 Utsiktens BK (P17) 3 1 2 0 5
48 Sävedalens IF (P19) 2 1 1 0 4
49 Kungsladugårds BK (HJ) 3 1 1 1 4
50 Lekstorps IF (HJ) 3 1 1 1 4
51 Askims IK (P17) 2 1 1 0 4
52 BK Häcken (P19) 2 1 1 0 4
53 Hovås Billdal IF (P19) 2 1 1 0 4
54 Örgryte IS Fotboll (P19) 3 1 1 1 4
55 Västra Frölunda IF (HJ) 3 1 1 1 4
56 Askims IK (HJ) 6 1 1 4 4
57 Finlandia Pallo AIF (HJ) 7 1 1 5 4
58 Ytterby IS (P17) 1 1 0 0 3
59 Ytterby IS (HJ) 1 1 0 0 3
60 Öckerö IF (HJ) 3 1 0 2 3
61 Ljungskile SK (HJ) 1 1 0 0 3
62 Onsala BK (HJ) 1 1 0 0 3
63 Ale United (P17) 1 1 0 0 3
64 Lyngby BK Danmark (P19) 1 1 0 0 3
65 Melleruds IF (P19) 1 1 0 0 3
66 Åsa IF (P19) 1 1 0 0 3
67 GAIS (P17) 1 1 0 0 3
68 Ljungskile SK (P17) 1 1 0 0 3
69 Sarpsborg 08 Norge (P19) 1 1 0 0 3
70 Lerkils IF (HJ) 1 1 0 0 3
71 Askims IK (P19) 2 1 0 1 3
72 Ale United (P19) 2 1 0 1 3
73 Ale United (HJ) 2 1 0 1 3
74 Falkenbergs FF (P17) 1 1 0 0 3
75 Sandefjord Fotball (P17) 1 1 0 0 3
76 Kungsbacka IF (P17) 1 1 0 0 3
77 Kullavik IF (P17) 1 1 0 0 3
78 Gerdskens BK (P19) 1 1 0 0 3
79 Landvetter IS (U17) 2 1 0 1 3
80 Hovås Billdal IF (HJ) 2 1 0 1 3
81 Götaholms BK (HJ) 3 1 0 2 3
82 FK EIK Tonsberg 871 Norge (HJ) 2 1 0 1 3
83 Jonsereds IF (HJ) 4 1 0 3 3
84 Kållered SK (HJ) 2 1 0 1 3
85 Utbynäs SK (HJ) 3 1 0 2 3
86 Angereds IS (HJ) 5 1 0 4 3
87 IF Väster (HJ) 3 1 0 2 3
88 Lunden Överås BK (P19) 7 1 0 6 3
89 Utsiktens BK (P19) 2 0 2 0 2
90 Masthuggets BK (HJ) 2 0 2 0 2
91 KB Karlskoga FF (P19) 1 0 1 0 1
92 Brämhults IK (HJ) 1 0 1 0 1
93 Sandefjord Fotball (P16) 1 0 1 0 1
94 BK Häcken (P16) 1 0 1 0 1
95 Stenungsunds IF (HJ) 1 0 1 0 1
96 Stenungsunds IF (P19) 1 0 1 0 1
97 KF Velebit (HJ) 2 0 1 1 1
98 Holmalunds IF (P17) 2 0 1 1 1
99 Onsala BK (P17) 2 0 1 1 1
100 Kinna IF (HJ) 0 0 0 0 0
101 Tölö IF (HJ) 0 0 0 0 0
102 Torslanda IK (P19) 0 0 0 0 0
103 Västra Frölunda IF (P19) 0 0 0 0 0
104 Lerums IS (P19) 0 0 0 0 0
105 Lindome GIF (P19) 0 0 0 0 0
106 Donsö IS junior (HJ) 0 0 0 0 0
107 Lerums IS (P08) 0 0 0 0 0
108 IFK Fjärås (P19) 0 0 0 0 0
109 Västra Frölunda IF (HJ) 0 0 0 0 0
110 IF Warta (HJ) 0 0 0 0 0
111 IFK Fjärås (P17) 0 0 0 0 0
112 Hovås Billdal IF (HJ) 0 0 0 0 0
113 Lerums IS (P17) 0 0 0 0 0
114 Trollhättans FK (HJ) 0 0 0 0 0
115 Sandarna BK (HJ) 0 0 0 0 0
116 Hisingsbacka FC (P19) 0 0 0 0 0
117 Mossens BK (HJ) 0 0 0 0 0
118 Kungsbacka IF (HJ) 0 0 0 0 0
119 Bergums IF (P17) 0 0 0 0 0
120 Lerums IS (HJ) 0 0 0 0 0
121 IFK Göteborg (HJ) 0 0 0 0 0
122 Edet FK (HJ) 0 0 0 0 0
123 Ljungskile SK (HJ) 0 0 0 0 0
124 IF Warta (P17) 0 0 0 0 0
125 Torslanda IK (P19) 0 0 0 0 0
126 Tvååkers IF/Galtabäck (P07) 1 0 0 1 0
127 Lindome GIF (P17) 1 0 0 1 0
128 Husqvarna FF (P17) 1 0 0 1 0
129 Hestrafors IF (HJ) 1 0 0 1 0
130 IFK Fjärås (P19) 1 0 0 1 0
131 Edet FK (P17) 1 0 0 1 0
132 Angered MBIK (P08) 1 0 0 1 0
133 Fredrikstads FK (P17) 1 0 0 1 0
134 Götaholms BK (P19) 1 0 0 1 0
135 IF Warta (P17) 1 0 0 1 0
136 Sandefjord Fotball Norge (P19) 1 0 0 1 0
137 Lyngby BK Danmark (P17) 1 0 0 1 0
138 IK Oddevold (P17) 1 0 0 1 0
139 IFK Lidingö FK (P17) 2 0 0 2 0
140 Apollon FF (D7H) 1 0 0 1 0
141 Sävedalens IF (P19) 1 0 0 1 0
142 Lilla Träslövs FF (P17) 1 0 0 1 0
143 IFK Göteborg (P19) 2 0 0 2 0
144 Stenungsunds IF (P17) 1 0 0 1 0
145 Tölö IF (P17) 1 0 0 1 0
146 Halvorstorps IS (HJ) 2 0 0 2 0
147 IFK Lidingö FK (P19) 1 0 0 1 0
148 Angereds IS (P09) 1 0 0 1 0
149 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
150 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
151 Skene IF (Herr) 1 0 0 1 0
152 Lindome GIF (P19) 2 0 0 2 0
153 IF Warta (P19) 2 0 0 2 0
154 Kållered SK (P19) 1 0 0 1 0
155 Sarpsborg 08 Norge (P17) 1 0 0 1 0
156 IF Warta (HJ) 3 0 0 3 0
157 Dalen/Krokslätts FF (HJ) 4 0 0 4 0
158 Surte IS FK (HJ) 2 0 0 2 0

Match

Näsets SK (HJ)

5 - 0
28 mars 2024
20:05

IK Zenith (HJ)

Referat

Inget referat skrivet

Andra möten i serien

lör 23 mar 2024, 14:15 Näsets SK (HJ) - IK Zenith (HJ)