Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vilshults IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vilshults IF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
vem ska då stå mot gualöv på fredag!!! ser ju lite konstigt ut om vi inte har någon målvakt!! jaja!!! annars får väl jag göra ett inhopp så målvakt hahah de är ju alltid trevligt att testa på något nytt hahah!!! jaja!!! hoppas att de löser sej med målvakt tills fredag :)
Rapportera
har lovat tjejen nu i tre veckor att ja ska åka upp.. Så får hålla det annanrs blir det ett sjuhelvetes liv och då får ja inte pinuppa och det måste skötas :):)
Rapportera
Kan säga redan nu. Om det var planerat att jag skulle varigt med på fredag så kan ja säga att ja inte kan. :(
Rapportera
Nu ska vi se hur de nya webbmästarna sköter uppdateringen. Ett tips är att börja med insättning av fredagens match mot Gualöv kl 19.00. När vi ändå är inne på det så börjar det dra ihop sig nu och träningsmatcherna kör igång så kom och träna nu allihopa. Det gäller även webbansvariga. )
Rapportera
Kul att så många kom på mötet idag....hoppas bullarna var goda BILLY OCH ATT DU EJ FÅR ONT I MAGEN .
PS Pierre Hälsar till dej Billy...DS
hoppas att de kommer mkt folk til fysträningen idag me!!! inte för att jag tror de men de hade ju varit kul om de hade kommit många för en gång skull!! men de lär väl bli en jävla massa på torsdag som kommer och tränar för att de är match på fredag!!! jaja vi får väl se hur många som får vara med på fredag!!!
Rapportera