Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Venestad IF Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Venestad IF Herrar.
Herrar
Följ oss för uppdateringar
Törna: Ingen i Venestad som har spytt galla över någon annan i Venestad. Finns några utomstående som spyr galla över oss, men det är väl inte så farligt?
Jobbar till 17 på tisdag. Tror inte att jag hinner. Hämtar J på dagis.
Jag ska nog kunna på tisdag med men behöver åka med någon.
Sen tycker jag att folk kan sluta spy galla över varandra på hemsidan. Vad hjälper det egentligen?
Jag kommer och tränar på onsdag var vi än är. Även om det fortfarande varit på grus
Kan också hjälpa till att lägga på planen. Slå en signal eller skriv på hemsidan
Rapportera
Tjabba Dan behöver du hjälp med att få fram duken på planen så ställer jag gärna upp kan ju slå mej en signal om hjälp önskad
Trevlig helg/ Kock
Jag kommer inte kunna den helgen jag fick heller!! Är det någon annan kan byta????
Rapportera
Taxi Nilsson. Du kan få min dag om du vill, har lite svårt den dagen. Hör av dig om du känner för det. Annars får jag lösa det sj senare.
Rapportera
Taxi: Stor mage, stort hjärta!
Till dig som skrev alla utropstecken: Det ligger mycket i vad du skriver, men så länge alla är ärliga och står för det de skriver ser i alla fall inte jag något problem. Det är värre med såna som du och andra som inte vågar skriva sitt namn.
Sen rä det ju fantastiskt kul att det är så många som bryr sig om lilla Venestad. Folk får tycka vad de vill, bara de tycker.
Till Johan vill jag bara säga att jag skulle mycket väl kunna gå ut med mitt namn, men är det inte lite det som är tanken med en gästbok, att folk ska kunna säga vad dom vill utan att behöva uppge sitt namn. För det andra så har du ingen jävla aning om vem jag är...du kan möjligtvis ha några vilda gissningar, men du är absolut inte säker, mitt IP har nämligen aldrig synts här förut Till !!!!!!! vill jag bara säga att du har helt rätt, men problemet är att om Venestad skulle samla till ett sånt möte så skulle det komma ungefär 4 pers, och det känns ju ganska meningslöst, till Kristian vill jag bara säga att jag självklart tog i lite i mitt inlägg, men även du måste väl kunna räkna de inställda träningarna hitintills i år. Om jag inte mins fel så läste jag om en inställd träning här för bara några dagar sen. Jag hoppas inget hellre än att allt detta ordnar upp sig för er men då måste ju alla visa den mytomspunna venestadsandan och sluta tänka på sig själva och börja tänka på laget också, visst jag köper att man har annat för sig, men att meddela detta kan väl inte vara så jävla svårt. Gå bara in och läs under fliken Medlemsavg 2010 och kolla hur många av era spelare som egentligen har betalt. Vad är det att gnälla över? Ni betalar 400:- jag kan ju berätta att Ovesholm har i år en avgift på 900:- alla deras spelare har betalt.
Men anledningen till att ni reagerar i första hand är för att ni vet att jag har rätt i mycket av det jag säger.
Lycka till!!!!!!!!!!!
Ljunglöv!
RapporteraÄR DET JERRY DU HÄMTAR PÅ DAGIS???
Jobbar till 17 på tisdag. Tror inte att jag hinner. Hämtar J på dagis.