Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Någon som har strl 42-43 å låna ut ikväll, e i stallis å mina skor är i stränkan.
Vore snällt ifall någon hade...........
Elin.vi förstår precis hur du har det.han är lika dan i omklädningsrummetkrya på dig janne
Rapportera
Dzeko/
Du ska bara veta hur jag har det här hemma. Bor med en kille som dammsuger varannadag, gnäller på att man går in med skorna, tjatar på att man ska skaka av skorna innan man sätter sig i bilen, blir rasande om jag råkar sätta fingeravtryck på dataskärmen. Och nu när han är sjuk då kräver HAN att JAG ska dammsuga. Ja listan är lång och nu vet du varför han inte får något.
Tränar inte ikväll. Är sjuk... Har meddelat B1 & B2.
Ligger på soffan och tittar på film då jag inte kan dammsuga. Men Peter kanske kan komma förbi med munstycket efter du rengjort den!
Bra där Peter,men efterhand så kan vi ju lägga ett foto på mig typ 15x15 cm,å sen ha lagfotot som bakgrundsbild.Dzeko har ett foto på mig i plånboken som kan bli bra.
Ser att ni kör på med full fartå som coch sa så är snart serien igång.Kommer bli sånt jävla drag denna sommar.
Inga brutna ben....ännuå nu när man e borta från stallisgänget så känns de så jävla rätt att man valde STALLIS i år igen å inte nappade på Viljans erbj.
Saknar er....Järnet i kväll nu GULA GRÖNA SUPERSKÖNA SSK.
E d därför janne alltid tränar.
Hans favorit fotbolls lag (liverpool) har åkt ut
Hans Hockey lag(malmö ) har åkt ut
Å han får aldrig till det hemma.
DÅ vet jag.. Janne på d sista kan säkert Jerry eller stefan ställa upp på. Sen när Armin kommer hem, Han tycker om å få i sig olika saker:)
Zlatan Guden Ibrahimovic
Rapportera