Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Man blir ju tårögd pga alla vackra ord!! :) :) :)
Och jag vill inte vara sämre! Det är med stor glädje som man från sidan ser 24 killar som tränar och samtidigt har förbannat roligt med varandra! Detta, trots att det inte var någon lätt träning!! Tvärtom!! :) :)
När ni spelade tvåmål i måndags, då fick man Ståpäls!! Det var världsklass!! Ni är samtliga värda all beundran!! Fortsätt så här!!!! :) :) :)
kolla dom 5 senaste bilderna :) undrar om det är towas rumpa han spanar in :) :) :) :) :)
Rapportera
Undrar om det känns imorrn att man hade marko på ryggen..
ses imorrn boys!
Höjdpunkten på semestern!Ere kul å komma upp till vallen eller???Sååå jävla kul å Anders!GRYMT BRA TRÄNING,men tänkte på den där grejjen me polarn på ryggen...Kan man tänka sig å köra den me boll....på typ halvplan?
Greger,Degen,Ruben Wille å Lillmujo...Fan va glad man blir :) :) ,Tar me alvedon nästa Greger.
Säg ett lag som har en materialarjävel som dunkar upp en kioskjävel under en träning.
Visst faan vare nära en kram idag Peter? :) Du e kanon.
Dk!!!!!!!!!!Du tog din skit å drog. :)
Kan ju bara njuta av hela skiten :) :) :) :) :)
Som alla säger fan vilka spelare vi har i d här lagt. ingen klagr absolut ingen kanske lite ja då..
Men vilka ledare vi har då 4 st uppe idag å alla gör sin roll
Anders the king. 2 riktigt bra träningar nu när man tänker efter.. bra upp lägg å bra snack.SNÄLLA fortsätt så här å jag lovar att inte klaga när det e löpning igen..
Dala the man. seriöst vad vore vi utan dig++ INGE
när alla klagar att det inte finns vatten i flaskorna sista 3 minuterna glider du å bara fyller på å e glad.TACK
Peter allt för go för att inte tycka om dig. Din närvaro i gruppen höjer glädjen att komma till träningarna..
Dk Bara å ha dig vid träningarn e skönt kanske inte för målisarna men för oss aNDRA.
för tänk om någon skulle vilja slå oss, då hade vi inte behövt bråka för d hade räckt med att ställa fram dig:)
ÅTER IGEN TACK TILL ALLA SOM VA UPPE IDAG INKLUSIVE DIG JERRY
Har ni sett att vi har hamnat längst ner på affischen om Kennys Minne!?
RapporteraPå lördag kl. 18:10 ska det vara uppochnervänt!! :) :) :)
Tack Wollan!! En bred trupp, har blivit ännu bredare! Vi är glada!! :) :)