Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Skit match rakt igenom!
Men nu är det dags att folk ransakar sig självs!!
Lagsport eller vara "ensam"sport!!
LAGSPORT E NÄR ALLA STÄLLER UPP!!!
Å sen " ensam sporten" e när folk utövar en sport som man utövar ensam , typ tennis å golf!!
Så jävla pinsamt att visa av oss som är
Valt att spela lagspirt bara skiter i i gräs laget! Kommer å går hur man vill!!!
Är med när det passar dem själva!
Bara för att det är sommar å sol behöver man inte skita i att ta sitt ansvar mot lagsports kompisarna!!!!
Tisdags träningen inleder vi utan tränare i20 min å pratar igenom visa saker! ALLA SOM TILLHÖR laget ser till att dem är där!!!
Å den här
Gången finns d inga ursäkter ALLA ska DIT
Dala!! Jag kan hjälpa dig att vattna innan matchen idag!! :) :) :) :) :) :)
Rapportera
Ja, ladda killar!! 8 matcher kvar till div 4. Idag såklart 3 superviktiga poäng!!!
.
Absolut ingen underskattning!
.
Webbredaktionen kan väl för fan inte vara stängd mitt under brinnande seriespel!! :/ :/ :/ :/ :/
Hur skulle det se ut i ett krig, om killen som ska avfyra stora kanonen har semester när det ska smälla!!?? :/ :/
Det är nog därför Finland aldrig får fram några idrottsmän, den rena vägen..... :( :( :(
Bra Cap! instämmer, vi måste göra detta tillsammans med bästa möjliga spelare för att lyckas med vårt mål!
Rapportera.
Men dagens match och resultat är också en följ av nåra olyckliga misstag. Både 1-2 och 1-3 i alla fall, efter detta känner vi stor press att anfalla för att vända matchen och ger Irakona mycket mer utrymme att kontra på oss.
Innan dessa misstag , även största delen i första halvlek så har vi faktiskt matchen i våra egna händer och vi för matchen.
.
Vi klappade igenom helt enkelt!
. . . Det är alltid lätt att leda och ha medflyt i en match.
. Jag är säker på att vi repar oss snabbt och att vi snabbt hittar vinnarskallarna igen! Man kan inte vara bäst jämt!
:)