Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Såg en båt på fisketur i Stallis! Fiskelyckan var inte god!! Men viss glädje kunde ändå skymtas i två pizzainsmorda ansikten i båten! Självfångad fisk kommer dom aldrig att få äta!!
Rapportera
Han som hakade på först, är oxå från Mariefred! Undrar var Thom har sina rötter?? Ha det så kul grabbar! Se bara till att Rosen inte faller i smeten! Ingen bärgare kan få fäste att släpa bort honom!!
Rapportera
Hur jävla dum får man vara!? "-Ska vi träffas på Vallen på tisdag..."!? Vem fan vill rulla runt i lervällingen där efter 40 mm regn!?
Måste man vara från Mariefred för att komma på något så korkat!? Ja, tydligen!!!!!
Vad säger folket om att träffas på tisdag på träningstiden och kicka lite boll på vallen???
Rapportera
Glad midsommar gubbar och gummor i Stallis!
Måste även tillägga att de var bra drag på träningen igår! Rosen nötte bissa som han inte gjort någe annat i livet! Ado fixar kaffe som de vore de sista han gjorde i livet! Sen har vi en nymålvakt, men han knäckte man ju i pricken! Tobbe va skyttekung hos lag-Alex! Och jag då, haha ja de vet ni nog själva! Jag va mest nere på sågen och hämta bollar som vanligt;)... Ha nu en bra dag med era nära och kära! Gula gröna super sköna
Ja Peter jag såg det också.
RapporteraDet sjuka var att en av deltagarna slängde sitt spö överbord!
Måste ha gått illa iaf