Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stallarholmens SK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Stallarholmens SK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Hur stora är dom där lådorna? Och vad kostar dom?
Har ett gäng som kan vara intresserade...
Tror inte dom ska ha någa alls om jag ska vara ärlig..men ska kolla... men jag har iaf sålt en låda. hehe...kanske iaf :)
Rapportera
Ja Janne! ja tror vi sa tis...eller?
Hur många lådor du vill.
Jag 4 lådor o Dzeko 3,tror vi säljer grymt i år bara genom att stallis står bakom :) [:)
Förrresten Dzeko kan man inte dra ihop målen då?
Ca 40 m å sen köra 3 mot 3 :) :) :) :) :) .
Din lilla retsticka där..
Jobba på nu GULA GRÖNA SUPERSKÖNA SSK.
Föresten Thom! kolla me Gripen hur många lådor dom ska ha
/Hasse
Ska vi ha möte igen? Hur många lådor beställer du hem?
GULA, GRÖNA SUPERSKÖNA - SSK
alla runt omkring oss stallarholmsbor verkar vara förjävla avundsjuka på oss för att ni har ett mål och vill nå målet. Om ni inte vill vara ödmjuka spelar väl inte dom någon roll? det är väl ni som bestämmer hur ni ska vara?
Hoppas ni går upp till Allsvenskan och tvålar till alla som klagar på er. Nästa stopp för alla stjärnor i SSk blir proffsklubbar. sen varvar dom ner i ett "skitgäng" som är en miljard gånger bättre än alla: stallarholmen.
Jajaja Thom förr fan! Bägge nävarna serru.
Tycker vi spikar datum på nästa möte (tis)el kanske killarna i rådet redan fixat?
haha rosen d klart:) skulle va kul å lira lite mot er:) Mensom de ser ut nu blir d väl bara du tommie å max:)
Hedberg jag kan skala med dock tar jag en handpenning för de:) någon mer som behöver hjälp hojta till bara:)
Hasse 3 lådor sålda:)
/Korpral T
Rapportera5 kilogram och kostar 375 svenska kronor...