Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Fritsla IF (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 11:00

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-10/11


      14:30
    • 15:00

      Fritsla IF (9:9) (borta) P-06/07


      17:00
    • 15:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-10


      16:30
    • 16:00

      Timmele GoIF (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Sävedalens IF (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) F-09


      19:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Sandareds IF (borta) F-10/11


      19:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Kiosken Vävarevallen P-12/13


      11:00
    • 10:30

      Bergdalens IK Röd (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      Bergdalens IF Röd (hemma) P-08


      12:30
    • 10:30

      Kinna IF Blå (hemma) F-12/13


      12:30
    • 10:30

      Svansjö (hemma) P-12/13


      12:30
    • 11:00

      Match mot IFK Örby P-14


      13:00
    • 12:00

      Sätila SK (hemma) P-12/13


      14:00
    • 12:00

      Sätila SK (hemma) F-12/13


      14:00
    • 12:30

      Västra Mark (hemma) P-11


      14:00
    • 12:30

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-09


      14:30
    • 16:50

      Ulricehamns IFK Blå (borta) P-08


      18:50
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Fritsla IF (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Kinna IF (borta) P-12/13


      13:00
    • 11:45

      Velebit Cup (borta) P-09


      18:00
    • 14:00

      Hestrafors IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Rävlanda AIS (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Kinna IF Blå (hemma) P-12/13


      13:00
    • 12:30

      Brämhults IK (borta) F-12/13


      14:30
    • 15:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      IFK Öxnevalla Blå (borta) F-12/13


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 10:00

      Fritsla IF (borta) P-12/13


      11:00
    • 11:00

      Rävlanda AIS (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Kinna IF (borta) F-10/11


      12:30
    • 11:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) F-12/13


      13:30
    • 11:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-12/13


      13:30
    • 12:00

      Brämhults IK (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Brämhults IK (hemma) P-08


      13:15
    • 15:00

      Svenljunga IK (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IF Olsfors (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      Fristads GoIF (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK (borta) U19


      19:00
    • 17:00

      Somali FF (hemma) P-06/07


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 19:00

      Rävlanda AIS (borta) P-06/07


      21:00
  • 30Tor
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Föräldramöte skene if p12/13 P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte skene if p12/13 P-12/13


      19:00