Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 07:30

      Tölöcupen P-12


      15:00
    • 12:00

      Tölö-Cupen P-14


      19:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Sammandrag omg. 2 P-16


      13:00
    • 10:00

      Ubbhult/Hällingsjö/Hyssna (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Kronängs IF (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Dalsjöfors GoIF (hemma) F-12/13


      13:30
    • 12:45

      Sammandrag Öxnevalla F-16/17


      16:00
    • 13:30

      Rävlanda AIS (borta) P-10


      15:30
    • 14:00

      Borås AIK (hemma) P-08


      16:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:25

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
    • 19:00

      Torestorp/Älekulla FF (hemma) Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Sandared/Sjömarken Vit (borta) F-09


      21:00
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:15

      Tranemo IF Röd (hemma) P-12


      20:15
    • 18:30

      Gånghester/Målsryd (borta) F-12/13


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:15

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-08


      21:15
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 18:00

      Hillared/Sexdrega (hemma) P-14


      20:00
    • 18:00

      Mariedals IK (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Domare P-12 och P-14 P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:15
    • 19:00

      Träning Oldboys


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:00
  • 6Tor
    • 08:00

      Kamratcupen Örby F2017 F-16/17


      12:00
    • 09:00

      Kamratcupen 2024 P-15


      15:00
    • 09:00

      Kamratcupen Örby P-16


      14:00
    • 09:00

      Kamratcup P-15


      12:00
    • 11:00

      Södra Vings IF (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Kamratcupen Örby F2016 F-16/17


      14:30
    • 12:00

      Kamratcupen Örby F-14/15


      16:00
    • 15:00

      Träning U19


      16:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:45

      Domare 5-manna P-10


      12:30
    • 09:00

      Matchcamp i Skene F-12/13


      14:00
    • 09:00

      Sammandrag Skene F-14/15


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag omg 3 P-15


      16:00
    • 11:00

      Kinna IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Domare 9-manna P11 P-08


      13:00
    • 12:30

      Norrby IF (borta) P-12


      14:30
    • 12:45

      Domare sammandrag P-09


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Domare 7-manna P2013 P-08


      11:15
    • 11:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Töllsjö IF (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Domare 7-manna P2014 P-08


      12:45
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 16:30

      Sjömarken/Sandared (hemma) F-09


      18:30
    • 18:00

      Toarpsalliansen Svart (borta) F-11


      20:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Vara SK (borta) U19


      21:00
    • 19:00

      Norrby IF (borta) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 18:15

      Hillared/Sexdrega (borta) P-14


      20:15
    • 18:30

      IFK Örby/TÄFF (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning Oldboys


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:30

      Sammandrag omg. 3 P-16


      11:30
    • 11:00

      Rydboholms SK (hemma) F-09


      13:00
    • 14:00

      Kinna IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Svansjö (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Skene F-16/17


      13:00
    • 11:30

      Kinna IF Röd (hemma) F-12/13


      13:30
    • 11:30

      Brämhults IK (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Domare 7-manna F2013 P-08


      12:45
    • 15:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (hemma) F-11


      17:00
    • 15:00

      Träning Fotbollsskolan


      16:00
    • 15:00

      Domare 9-manna F11 P-08


      17:00
    • 16:00

      Svansjö (borta) P-13


      18:00
    • 17:00

      Svenljunga/Högvad (borta) F-09


      19:00
    • 18:00

      Mariedals IK (hemma) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      IFK Örby (hemma) F-09


      21:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:15

      Lidköpings FK (hemma) U19


      21:15
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 18:00

      Länghems IF (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Domare 7-manna P2012/2013 P-08


      19:15
    • 19:00

      Svenljunga/Högvad (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Skogsbygden/Vårgårda (borta) F-11


      21:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:45

      Bollkallar P-13


      20:45
    • 19:30

      Markaryds IF (hemma) Seniorlag Herrar


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Holmalunds IF Alingsås Röd (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Högvads BK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Domare 9-manna P11 P-08


      13:00
    • 16:00

      Träning U19


      17:30
    • 19:00

      Svenljunga/Högvad (borta) P-08


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:30

      Alingsås KIK Blåvit (borta) F-11


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Gånghester/Målsryd (borta) P-09


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14/15


      18:45
    • 19:00

      Sjöviks SK (borta) F-09


      21:00
    • 19:00

      Hässleholmen BK (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning Oldboys


      20:30
    • 19:15

      Bergdalens IK (borta) U19


      21:15
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Kronäng/Mariedal (hemma) F-11


      20:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena (hemma) F-09


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 28Fre
    • 12:00

      ÅSACupen P-12


      20:30
    • 19:15

      Bergdalens IK (borta) P-08


      21:15
  • 29Lör
    • 00:00

      Åsacupen P-12


      23:00
    • 10:00

      Träning F-16/17


      11:15
    • 10:00

      ÅsaCupen P-14


      00:00
  • 30Sön
    • 00:00

      ÅsaCupen P-14


      16:00
    • 09:00

      Sammandrag 9 mot 9 P-12


      14:00
    • 11:00

      Horreds IF (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Domare 9-manna P11 P-08


      13:00
    • 15:00

      Kronängs IF (hemma) P-09


      17:00