Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 4Tor
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Sätila SK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 12:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-06/07


      14:00
  • 7Sön
    • 12:00

      Träningsmatch Dalsjöfors hemma U17


      14:30
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:30

      Ubbhults/Hällingsjö/Hyssna Vit (hemma) P-09


      17:30
    • 16:30

      Sätila SK (hemma) F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Sandareds IF A (borta) Seniorlag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Västra Mark (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 8Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Match mot Kinna Röd P-12/13


      11:15
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-12/13


      13:00
    • 11:00

      Kinna IF Blå (borta) P-12/13


      12:30
  • 14Sön
    • 11:00

      Svenljunga IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      Dalstorps IF (hemma) F-12/13


      14:00
    • 14:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-06/07


      17:00
    • 16:00

      IFK Örby (borta) P-11


      18:00
    • 16:00

      Hössna IF (borta) F-12/13


      18:00
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF (borta) U17


      19:00
    • 17:00

      Svansjö (borta) P-11


      19:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      IK Oddevold (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:30

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-10


      17:30
    • 15:30

      Ulricehamns IFK (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:30

      Bergdalens IK (borta) P-06/07


      21:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 26Fre
    • 18:30

      Sjömarken/Sandared (borta) P-06/07


      20:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 00:00

      Länghems IF (hemma) P-11


      02:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-08


      13:00
    • 13:30

      Tvärred/Vegby (hemma) F-12/13


      15:30
    • 13:30

      Sätila SK (hemma) P-12/13


      15:30
    • 14:45

      Högvads BK Gul (hemma) P-12/13


      16:45
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 16:00

      Högvads BK Blå (hemma) P-12/13


      18:00
    • 16:00

      Hillareds IF (hemma) P-11


      18:00
    • 17:00

      Limmareds IF (borta) F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 29Mån
    v.27
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Utsiktens BK (hemma) U17


      21:00