Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
      Vävarevallen C-plan
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 12:00

      Sätila SK (borta) P-08


      13:30
  • 9Sön
    • 11:30

      Rävlanda AIS (borta) P-06/07


      13:00
    • 17:00

      Träning U19


      18:30
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Match mot Örby P-11


      19:00
    • 18:30

      Bollebygds IF/Töllsjö IF (hemma) U19


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Match mot Sandared P-10


      12:00
  • 16Sön
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-08


      13:30
    • 15:00

      Byttorps IF Vit (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Bollebygd (hemma) F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Rydboholms SK (hemma) P-08


      18:00
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Match mot hestrafors/Bollebygd P-11


      19:00
    • 18:00

      Horreds IF (borta) P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 21Fre
    • 18:30

      Vegby/Tvärred/Gällstad (borta) P-06/07


      20:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Hestrafors/Bollebygds Grön (borta) P-08


      12:30
    • 13:00

      Sätila SK (hemma) F-10/11


      14:15
  • 23Sön
    • 09:45

      Bergdalens IK Svart (borta) P-09


      11:45
    • 10:30

      Kinna IF (hemma) F-12/13


      12:30
    • 10:30

      Fritsla IF (hemma) P-12/13


      12:30
    • 12:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) F-12/13


      14:00
    • 12:00

      Horreds IF (hemma) P-12/13


      14:00
    • 15:00

      Svenljunga IK (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Sexdrega/Svenljunga (hemma) F-09


      17:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (borta) P-08


      19:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Försäljning hembakt P-09


      14:00
    • 11:00

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-10


      13:00
    • 12:30

      Ubbhults IF Gul (borta) P-12/13


      14:30
    • 15:30

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-09


      17:30
  • 30Sön
    • 11:00

      IFK Örby (borta) F-12/13


      13:00
    • 13:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Gerdskens BK Svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Timmele GoIF (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Sätila SK (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      IFK Öxnevalla Blå (borta) F-12/13


      17:00
    • 16:00

      Utsiktens BK (borta) U19


      18:00
    • 16:00

      Sjömarkens IF (borta) F-10/11


      17:30
    • 16:00

      Sjömarken/Sandared (hemma) P-08


      18:00
    • 17:00

      Hyssna IF (borta) P-12/13


      19:00
    • 17:00

      Fritsla IF (9:9) (hemma) P-06/07


      19:00
  • 31Mån
    v.22