Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sätila SK Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sätila SK Herr.
Herr
Följ oss för uppdateringarLogga in för att skriva i gästboken
Dala på top alé alé
Dala på top alé alé
Dala på top, dala på top
Dala på top alé aléee!! :)
Hoppas verkligen vi får spela där nu bara efter allt regn. Lång fina glidtacklingar lär bli att vänta!! :)
Rapportera
Hur är det med korrekturläsningen Totti?
"Två raka trepoängare" innebär ju inte tre raka vinster...... :) :) :) . Är dock övertygad om att den tredje trepoängaren kommer i kväll!!!
Kör hårt nu boys!
Det är ju ett godkännande utan dess like. dahla nickar ju nått i hästväg juh. Riktigt bra.
poker efter vinsten ikväll ?
"Förhoppningsvis" skriva 3 segrar efter ikväll?
Om vi går in med rätt inställning och gör det vi ska så är jag säker på att vi fixar detta.
Vi ses senare. ha d nice
Tare: Fn är det "bara" 2 raka segrar, men förhoppningsvis kan vi skriva 3 imorgon. Dock finns det inga lätta matcher och utan rätt inställning så vinner man inga matcher! Men det känns helt klart bra.
Dala nickar lika hårt och långt som andra skjuter! :)
Vad det gäller bilder så har vi förhoppningar att komma med uppdateringar "allt efter resans gång". Stay tuned!
Kan även berätta att Kurt Andréasson läst matchrapporterna och givit sin välsignelse för vår nya sida, det känns naturligtvis skönt!
Mina komplimanger till en utsökt start på årets serie. Länge sedan SSK:s representationslag började med två raka 3 poängare!
Misstänker att "Dala på topp Ale` Ale`" är ramsan som gäller denna vecka :) Hoppas sviten fortsätter i morgon! Tyvärr jobbar jag i morrn och missar även denna match :(
En liten fråga till Totti och Mango, varför inte ta över lite material från den gamla hemsidan till den nya? Finns ju gott om bilder, historik och dylikt! Eller är det en rättighetsfråga i dessa Pirate bay tider :( ?
Kör hårt i morrn, i dag tar de blåvita revansch för debaclet i Armhålan i måndags!
Fan va gött det är gubbar! Viktigt som fan.
Rapportera