Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skogsbo-Avesta IF

Följ

Skogsbo Avesta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skogsbo-Avesta IF
Välj lag

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 12:00

      IF Tunabro (borta) F 08-10


      14:00
    • 14:00

      Ludvika FK Gul (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Smedjebackens FK (hemma) P 09-10


      17:00
  • 8Mån
    v.32
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Forssa BK Blå (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Falu BS FK (borta) A/U-lag Herrar


      21:00
  • 13Lör
    • 11:00

      Husby AIK (borta) P-12


      13:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Dalsom förening (hemma) P 09-10


      12:00
    • 11:00

      Swesom FC U (borta) A/U-lag Herrar


      13:00
    • 13:00

      Torsångs IF (borta) P 09-10


      14:00
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK P11 Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Smedjebackens FK 1 (hemma) F 08-10


      17:00
    • 16:00

      Sälen-Lima Fotboll (hemma) F17


      18:00
    • 17:00

      Bullermyrens IK (hemma) F 08-10


      19:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Sammandrag P-F 15

    • 11:00

      Kvarnsvedens IK P11 Vit (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Sunnansjö IK (hemma) A/U-lag Herrar


      13:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (borta) P 09-10


      16:00
  • 21Sön
    • 13:00

      Forssa BK 2 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      IFK Hedemora FK (borta) F 08-10


      15:30
    • 14:00

      Svärdsjö IF /Sundborns GoIF/Envikens IF (borta) F17


      16:00
    • 14:00

      Husby AIK (hemma) P-12


      16:00
    • 16:00

      Torsångs IF (hemma) P 09-10


      17:00
  • 22Mån
    v.34
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Krylbo IF (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Ludvika FK Gul (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) A/U-lag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Smedjebackens FK (borta) P 09-10


      18:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Säters IF FK (borta) F 08-10


      12:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (hemma) P 09-10


      16:00
    • 15:00

      Falu BS FK (borta) F17


      17:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK Röd (hemma) F 08-10


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons