Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skogsbo-Avesta IF

Följ

Skogsbo Avesta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skogsbo-Avesta IF
Välj lag

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 17:00

      Träningsmatch F17


      19:30
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P/F 13


      17:45
    • 16:45

      Träning F-14


      17:45
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • Heldag

      Fotodag P-11

    • Heldag

      Fotodag P/F 13

    • 10:00

      Träning P-12


      13:00
    • 10:00

      Saif Dagen F17


      16:00
    • 11:00

      Säters IF FK P12 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Krylbo IF (hemma) P 09-10


      13:00
    • 13:00

      IFK Ludvika (hemma) F 08-10


      15:00
    • 13:00

      Fotografering P-14


      14:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P 09-10


      15:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Islingby IK P11 vit (borta) P-11


      12:00
    • 13:00

      Match Ludvika Div 5 F 08-10


      14:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:50

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P 09-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F 08-10


      19:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Ludvika FK (borta) P 09-10


      12:00
    • 11:00

      Slätta SK Svart (hemma) F 08-10


      13:00
    • 11:00

      Match A/U-lag Herrar


      12:45
    • 12:00

      Säters IF FK P11 (hemma) P-11


      14:00
  • 15Sön
    • 12:00

      Islingby IK (borta) P 09-10


      13:00
    • 13:00

      Sälen-Lima Fotboll (borta) F17


      15:00
    • 13:00

      Forssa BK (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Islingby IK P11 röd (borta) P-11


      16:00
    • 17:00

      Östansbo IS (borta) F 08-10


      19:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Nyhammars IF (hemma) P 09-10


      11:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF P11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Hälsinggårdens AIK (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Avesta AIK (borta) F 08-10


      14:00
  • 22Sön
    • 11:00

      Match A/U-lag Herrar


      12:45
    • 14:00

      Svärdsjö IF /Sundborns GoIF/Envikens IF (hemma) F17


      16:00
    • 16:00

      Forssa BK (hemma) P 09-10


      17:00
    • 16:00

      Falu BS FK Gul (hemma) F 08-10


      18:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 28Lör
    • 11:00

      Grycksbo IF BK (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Avesta AIK (borta) P 09-10


      14:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Avesta AIK (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Östansbo IS P12 Gul (hemma) P-12


      16:00
    • 15:00

      IK Brage (borta) P 09-10


      16:00
    • 15:00

      Falu BS FK (hemma) F17


      17:00
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK Röd (borta) F 08-10


      19:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis