Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rydbo IF A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rydbo IF A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarYes Björne, har lobbat för det en längre period nu utan resultat. Får ta och snacka med morsan!
Rapportera
Tider i Gribbygårdskolan 20:00 - 21:00 vi kan vara kvar till 21:30 om ingen kommer efter oss i fredags när jag tittade så var det ingen efter oss.
När det gäller Rydbo skolan är det ledigt på fredagar kl 19:00 om det är intressant ? måndag till torsdag är det upptaget till 21:00.
Bokningen Österåkers kommun
Hur lång är träningen på måndag? Jag har ett styrelsemöte som slutar halv nio så bör kunna vara där till strax innan nio. Jag gör mitt bästa för att komma så tidigt som möjligt.
Rapportera
Härligt.
Ses måndag.
Gardner, fixar du en större gympasal i Rydbo?!
OBS
Träning Gribbygårdskolan måndag 20:00
samling 19:45 för lite snack hur vi skall göra med onsdags tiden på Röllingby. För er som åker från Rydbo ni kan väll samlas vid skolan 19:30 och samåka !!! Glöm inte att ta med er Juniorenar från skolan
Jag håller lite med claes. Tycker också att det vore roligt att gå upp till skolan och köra lite
RapporteraFinns ingen tid i rydbohallen man kan nyttja? Köra fys och sen tvåmål/enskott!!
Rapportera
Kommer ej kunna träna denna vecka.. dras fortfarande med en kraftig förkylning.
Rapportera