Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Råsunda IS
Välj lag

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
  • 10Mån
    v.2
    • 16:45

      Träning P-08/09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 08:25

      Superserien U12


      11:00
    • 09:30

      Träning U12


      11:00
      Skytteholms IP C
      Samlingstid: 09:15
      Anteckning: Halvplan
    • 09:30

      Träning U15


      11:00
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Väsby AIK (hemma) P/F-12/14


      10:00
    • 09:00

      Väsby AIK (hemma) P/F-12/14


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IKB (B) (hemma) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning U12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch U15


      14:00
    • 12:00

      Träning P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:15

      Träning P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-13


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Enebybergs IF (borta) P-08/09/10


      20:15
  • 17Mån
    v.3
    • 16:45

      Träning P-08/09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P/F-14


      00:00
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • Heldag

      Träning P/F-14

    • 09:00

      Enskede IK Röd (borta) U12


      10:00
    • 09:30

      Träning U12


      11:00
    • 09:30

      Träning U15


      11:00
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
    • 19:00

      träningsmatch Seniorlag Herrar


      21:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Träning P/F-14

    • 09:00

      Enskede IK Svart (borta) U12


      10:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:30

      Lagaktivitet-bandy/skridskor P-12


      12:30
    • 12:00

      Träning P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:15

      Träning P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-13


      16:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 24Mån
    v.4
    • Heldag

      Träning P/F-14

    • 16:45

      Träning P-08/09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Träning P/F-14

    • 08:30

      Superserien U12


      11:30
    • 09:30

      Träning U15


      11:00
    • 13:30

      Karlbergs BK (borta) U12


      14:30
    • 15:45

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-06/07


      17:45
    • 15:45

      Träning P-12


      17:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Träning P/F-14

    • 10:00

      Träning U12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träning P-15


      14:00
    • 13:15

      Träning P-08


      15:15
    • 15:00

      Träning P-13


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch U15


      17:30
    • 16:00

      Kungsängens IF (borta) P/F-12/14


      16:45
    • 16:00

      Kungsängens IF (borta) P/F-12/14


      16:45
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 31Mån
    v.5
    • 00:00

      Träning P/F-14


      19:00
    • 16:45

      Träning P-08/09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning U12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30