Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Råsunda IS
Välj lag

Oktober 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.39
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) U12


      14:45
    • 12:45

      Kungsängens IF 2 (borta) P-12


      14:45
    • 14:00

      Enskede IK (hemma) U15


      16:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK (hemma) Seniorlag Damer


      16:00
    • 15:00

      Match St Eriks cup P-13


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Karlbergs BK Gröngul (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Apollon Solna FK (borta) F-13/14


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch U15


      14:00
    • 13:00

      Match Råsunda IS - Hässelby P-14


      14:00
    • 13:00

      Match IFK Viksjö - Råsunda IS P-14


      14:00
    • 13:30

      Spånga IS FK 4 (hemma) P-08


      15:30
    • 14:15

      Vaxholms IBF (hemma) P-06/07


      16:15
    • 15:00

      FC Djursholm 1 (borta) U12


      17:00
    • 15:00

      Vasalund IF (hemma) F-13/14


      17:00
  • 3Mån
    v.40
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:30
  • 7Fre
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
    • 20:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P-08


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Nordic Wellness Flickcup F13 F-13/14

    • 12:00

      Erikslunds KF (borta) U12


      13:30
    • 14:00

      Bro IK U17 (hemma) U17


      16:00
  • 9Sön
    • 10:30

      IFK Bergshamra (hemma) P-09


      12:00
    • 14:00

      AIK Solna FK 1 (borta) U15


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06/07


      17:00
    • 15:30

      Erikslunds KF 1 (borta) U17


      17:30
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (A) (hemma) P-08/09/10


      18:30
    • 17:15

      Matchcamp 9v9 U12


      21:00
    • 18:00

      Sollentuna FK Syd (hemma) U12


      19:00
    • 19:00

      Älvsjö AIK FF (borta) U12


      20:00
    • 20:00

      FC Djursholm (hemma) U12


      21:00
  • 10Mån
    v.41
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:30
  • 14Fre
    • 16:45

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      Intresseanmälan McDonalds cup i Västerås U17


      00:00
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan McDonalds cup i Västerås U17

    • 11:30

      Sundbybergs IK Blå (borta) P-09


      13:00
    • 14:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) U15


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan McDonalds cup i Västerås U17


      19:00
    • Heldag

      VASALUND ROMARIO CUP P-14

    • 09:00

      Apollon Solna FK (hemma) U12


      10:30
    • 10:15

      Duvbo IK (A) (borta) P-08/09/10


      12:15
    • 10:30

      Värmdö IF (hemma) U12


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Erikslund F-13/14


      12:00
    • 15:00

      Träning P-06/07


      17:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) U15


      18:00
    • 16:30

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P-08


      18:30
  • 17Mån
    v.42
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • Heldag

      GuldCupen 2022 P-14

    • 14:00

      AIK Solna FK 1 (hemma) U15


      16:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Hässelby SK FF (hemma) U17


      02:00
    • 10:30

      Ursvik IK Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 12:15

      Bromma KFUK-KFUM (A) (hemma) P-08/09/10


      14:15
    • 14:15

      Matchcamp 9v9 U12


      18:00
    • 14:30

      Duvbo IK (hemma) P-06/07


      16:30
    • 15:00

      Enskede IK (hemma) U12


      16:00
    • 16:00

      Vakant A (hemma) U12


      17:00
    • 17:00

      Vakant B (hemma) U12


      18:00
  • 24Mån
    v.43
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning U12


      20:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:30
    • 20:00

      Träning U15


      21:30
  • 28Fre
    • 12:00

      Pige Elit U13 Camp U12


      00:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:45
    • 18:00

      SSF Invitational U15


      00:00
    • 19:30

      Träning P-06/07


      20:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Pige Elit U13 Camp U12

    • Heldag

      SSF Invitational U15

    • 13:15

      Hammarby IF IBF (borta) P-06/07


      15:15
  • 30Sön
    • 00:00

      Pige Elit U13 Camp U12


      21:00
    • Heldag

      SSF Invitational U15

    • 14:00

      Töjnan IBK (B) (borta) P-08/09/10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06/07


      17:00
  • 31Mån
    v.44