Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Råsunda IS
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      AIK FF 6 (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Lagaktivitet P-09


      12:30
    • 11:00

      Ursvik IK 5 (hemma) P-11


      13:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 21 (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Täby United FC 4 (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Match mot Apollon F-13


      15:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 6Sön
    • 09:00

      Sollentuna FK 15 (borta) P-09


      11:00
    • 11:30

      IFK Stockholm FK Gul (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Ekerö IK 2:Gul (hemma) P-12


      13:00
    • 14:00

      Bromstens IK Svart (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Karlbergs BK Gul 2 (hemma) P-12


      16:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 11Fre
    • 18:30

      IFK Lidingö FK 7 vit (borta) P-07


      20:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Töjnan Tiger cup 2020 P-06/07

    • 09:00

      Täby FK 21 (borta) P-08


      11:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Ängby P-11


      10:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Blå (borta) P-12


      10:30
    • 10:00

      Sörskogens IF 4 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Bergshamra Blå (hemma) P-11


      12:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 13Sön
    • Heldag

      Töjnan Tiger cup 2020 P-06/07

    • 08:00

      Djurgårdens IF FF 5 (borta) P-12


      09:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 17 (borta) P-11


      13:00
    • 13:45

      Vasalunds IF Frösunda (hemma) P-09


      15:45
    • 15:00

      Träningsmatch mot Ursvik P-11


      16:30
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 7 (borta) P-08


      18:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      AIK FF 9 (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Hässelby SK FF 7 (hemma) P-08


      13:30
  • 20Sön
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P-07


      11:00
    • 09:30

      Träningsmatch Värmdö IF P07 P-06/07


      11:45
    • 10:00

      Ursvik IK Vit 1 (hemma) P-08


      12:00
      Råstasjön 12
      Serie: P2008-29
      Samlingsinfo: Vid matchplanen
      Samlingstid: 09:30
      Resultat och referat
    • 10:15

      Spånga IS FK 8 (borta) P-09


      12:15
    • 10:15

      Tyresö FF F/Ö Gul (borta) P-10


      12:15
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 8 vit (hemma) P-12


      12:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot NSK Gul P-11


      15:00
    • 15:00

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P-12


      16:00
    • 15:30

      Tyresö FF 1 (borta) F-07


      17:00
    • 16:15

      Vasalund Stadshagens IF 1 (hemma) P-11


      18:15
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Spelar och ledarträff P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 13 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Kransen United FF Blå (borta) P-12


      12:00
    • 11:45

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P-08


      13:45
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
    • 15:00

      Träningsmatch mot AIK P-11


      16:30
    • 16:15

      Reymersholms IK 5 (hemma) P-10


      18:15
  • 27Sön
    • 11:30

      Täby FK 52 (borta) P-08


      13:30
    • 12:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (borta) P-12


      13:00
    • 12:30

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P-09


      14:30
    • 13:45

      Hässelby SK IBK (hemma) P-06/07


      15:45
    • 16:00

      Sundbybergs IK (hemma) P-08/09/10


      18:00
    • 16:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK (hemma) F-07


      18:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons