Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 17:00

      träningsmatch Seniorlag Herrar


      19:00
      Örvallen
      Anteckning: Träningsmatch mot Storskogen
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 8Lör
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 13 vit (hemma) P-07


      11:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:20

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 11Tis
    • 16:15

      Träning P-11


      17:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Träningscup P-12


      15:15
    • 14:30

      Järfällas Sommarcup P-11


      18:40
  • 16Sön
    • 10:30

      Vasalunds IF Huvudsta (borta) P-07


      12:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 21Fre
    • 17:30

      Årsta FF 5 (borta) P-10


      19:30
    • 18:45

      FK Bromma Grön (borta) P-08


      20:45
  • 22Lör
    • 09:00

      Karlbergs BK Vit (hemma) P-07


      11:00
    • 10:30

      FC Djursholm 3 (hemma) F-07


      12:30
    • 11:00

      AIK FF 5 (hemma) P-11


      13:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 23Sön
    • 11:15

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Ängby IF Svart 1 (borta) P-12


      14:00
    • 13:45

      Ekerö IK 3:Blå (hemma) P-09


      15:45
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 18 blå (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF 23 (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Ursvik IK Svart 3 (borta) P-08


      17:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 2 (hemma) F-07


      18:30
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
    • 16:15

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Vit 3 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby (borta) P-11


      12:00
    • 12:30

      Hässelby SK FF 2 (borta) P-08


      14:30
    • 13:30

      Sickla IF 1 (borta) F-07


      15:30
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 30Sön
    • 09:30

      Norrtulls SK svart 2 (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Ängby IF Vit (borta) P-12


      13:00
    • 13:45

      IF Brommapojkarna 19 (hemma) P-09


      15:45
  • 31Mån
    v.36