Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råsunda IS

Följ

Råsunda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Råsunda IS
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:15

      Hammarby IF IBF (A) (borta) P-06/07


      12:15
    • 11:00

      Match P-13


      12:30
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 4Sön
    • 11:00

      AIKs Knattecup P-11


      14:00
    • 11:30

      Sundbybergs IK Grön (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P-07


      15:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 16:30

      Träning P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-06/07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Sollentuna FK 9 (hemma) P-07


      11:00
  • 11Sön
    • 09:30

      Sigtuna IF IBK (borta) P-08/09/10


      11:30
    • 10:00

      Järfälla IBK (hemma) P-06/07


      12:00
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF F13-1 (borta) F-07


      14:15
    • 17:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-07


      18:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:50

      Oktoberpokalen P-08


      21:20
    • 17:20

      Bollstanäs SK Grön (hemma) P-08


      18:10
    • 19:10

      Täby United FC (borta) P-08


      20:00
    • 20:10

      IF Brommapojkarna 8 (hemma) P-08


      21:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot NSK Gul P-11


      11:00
    • 11:30

      Rotebro IS IBK (borta) P-08/09/10


      13:30
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 18Sön
    • 12:00

      Romario cupen P-11


      16:30
    • 15:00

      Oktoberpokalen P-08


      20:30
    • 18:00

      Sollentuna FK, Norrviken 1 (hemma) P-08


      18:45
      Stockhagens IP 1A
      Serie: Oktoberpokalen 2020
      Samlingsinfo: Vid matchplanen ombytta och klara
      Samlingstid: 17:30
      Resultat och referat
    • 19:40

      IFK Österåker FK (borta) P-08


      20:25
    • 20:00

      Hammarby IF FF 10 vit (borta) P-07


      22:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      INSTÄLLT P/F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F/P-11/12/13/14


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
    • 18:30

      Träning P-06/07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-09


      19:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 12:00

      Träningmatch mot AIK P-08/09/10


      13:30
    • 15:30

      Exit cupen P-11


      19:30
    • 16:30

      Väsby AIK (borta) P-06/07


      18:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 00:00

      Höstlov - ingen träning P/F-14


      00:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      20:15
  • 30Fre
  • 31Lör