Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pushers BK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringarOm inte skattmasen fattar misstankar kan Trollängens Äppelmust gå in som guldsponsor nästa spelår och hålla kvar medlemsavgiften på nuvarande nivå med en påse skrynkliga tjugor.
RapporteraLite fler bilder i Munkedalalbumet och nytt albumfrån årsmötet.
RapporteraHåller med dig Landhage. Du kan väl redigera filmerna innan du lägger upp de Lidas? Vem filmar godbitar i Masthuggshallen på söndag? Hade varit fint att få en bicykleta från Mats eller en patenterad slängnick från coach dokumenterad
RapporteraJag får aldrig tillbaka de 3 minutrarna som jag la på att kolla på Jompas defensiva brottningsmatch från Munkedal. När kommer filmerna från Nikkis möhippa?
RapporteraNu finns det även en flik för oss Videodummies. Videotechtips heter den och där samlar vi Lidas kunskaper och erfarenheter. Vem blir näste man att ladda upp en video?
Rapportera
Jompa, du är väldigt rolig ;-)
När vi ändå diskuterar teknikaliteter, ett litet tips.
Kan vara problem att ladda upp med IE 10, använd Firefoxen istället så går det utmärkt.
Vill minnas att vi pratat om att höja medlemsavgiften till 1200:- rätt många gånger, men det kanske är klokt att avvakta Kaiser Königs kalkyler. Fantastiska Frasses försäljningssucce kanske räddade skinnet på oss i år igen. Eller så kanske halsduksHampus helfestliga upptåg genererade mer cash än vad vi trodde.
Rapportera
Om jag förstått det rätt här så ska alla filmer gå via Lidas för redigering innan det läggs upp då?
Rapportera