Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 9 jun 2008 Daniel Holmberg

    Frasse , skulle du kunna slå mig en signal snarast möjligt ? Nås på 0735909649 . / Daniel

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 jun 2008 Frisk

    Kan inte vara med de tre sista a-lagsmatcherna på våren.
    Blir svårt med träningar också

    Trevlig sommar!

    Bävern...

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 jun 2008 Kristofer Landahl

    Tjena, jag ar i ett soligt Spanien och smider planer infor lordagns fight! En uppmaning till samtliga, det ar nu vi maste bita ihop, stalla upp for varandra och visa att vi ar bast i serien. Robin:Trakigt att du inte kan, ser helst att du kollar igen. Boren:Forsok vergligen att ta ledigt, vi behover dig. Vi har tre matcher kvar innan serien tar uppehall. Jag forutsatter att alla staller upp for laget och verkligen forsoker vara tillgangliga, g`r det inte sa gar det inte. dock maste man bita ihop och far inte hoppa matchen for en liten forkylning eller liknande. Jag har overallerna hemma, jag kommer hem pa torsdag sa innan dess kan man inte fa tag i dom. Lerneby haller i traningen pa Onsdag. KOM IGEN NU GUBBAR, NU VISAR VI VAD VI GAR FOR, VI HAR ALLT I EGNA HANDER.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 jun 2008 Robin Eriksson

    Riktigt tråkig nyhet! Kan ej medverka på matchen på Lördag. Ingen kunde ta min helg. Skulle egentligen jobbat denna helgen, men sjukdom gjorde mig liggandes. Därför blir jag tvungen att jobba helgen som kommer. Sorry!

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 jun 2008 Peter S

    Overallerna (8 st) är på tryckning och Henrik på Legea är på EM. Osäkert om vi kan få dom före sommaruppehållet.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 jun 2008 Jonas R

    Rundström, när kommer en sammanställning av EM-tipset? Jag har en hel familj som väntar.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 jun 2008 Simon

    Jag var på jobbfest ikväll så kunde inte medverka på träningen. Kommer på ons.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 jun 2008 Tovesson

    Är borta nästa helg. Kan därför inte medverka på matchen...

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 jun 2008 Bez

    Tjena killar.. skön träning idag trots stark vind =P..

    Vem är det som har våra overaller som kommit?

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 jun 2008 Jompa (reservcoach)

    Hej alla Pushers.

    Idag var vi 8 personer på träningen. Vi spelade 2-mål och hade väldigt trevligt. Medverkande var: Jompa, Nicky, David G, Pontus, Petter, Bez, Christoffer och David W.

    På onsdag har vi sista träningen inför seriefinalen mot Hönö. Alla som har planer på att spela på lördag får verkligen anstränga sig och se till att komma ner.

    Kom igen nu, vi skall vinna den här serien. Det har vi väl inte glömt av bara för att EM har börjat?

    Rapportera

    Rapportera