Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pushers BK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Pushers BK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Skall precis lämna lägeneten och åker inte hem innan matchen imorgon.
Allt är dock på plats inför imorgon:
Jocke har matchbagen samt medicinväska. Jag har spelarleggen. Samt licensunderlag till Lunkan.
Nu laddar vi inför imorgon, spelar vi lika bra som senast fast med mer beslutsamhet i straffområden så är det vår match.
Hej pojkar. Jag har knappt varit i Gbg på senare och kommer vara borta mkt i augusti så tror inte att jag kommer hinna komma ner på särskilt många träningar då. Men jag kommer ner och tränar så fort jag får tillfälle.
Rapportera
Hej
På grund av dubbelarbete ( Frilansverksamhet i kombination med 3 veckor på GP ekonomi/politik) är det jävligt svårt för mig att få tid över. Jag beklagar givetvis detta. Kan inte på onsdag och den 18:e blir det tight med, men jag ska försöka komma ner den 17.
Som sagt, ledsamt, ledsamt
TACK Finn!
Skönt att man ska bli idrottslärare förresten, har hört att det inte är så mycket material att hålla reda på då...
Jocke det tog mig 20 sekunder att hitta din bortsparkade boll. Den var verkligen helt spårlöst försvunnen :)
Rapportera
Kan ej träna idag och nästa vecka är jag borta på minisemester i tyskland tills fredag. Kör igång igen veckan efter. Ha de gott
Rapportera
Jag kan inte heller komma på träningen idag. Är inte hemma förrän imorgon.
Rapportera
Hej! Jag hörde av mig till dig förut coach, kommer nog ner till göteborg så att jag hinner träna på söndag. Spelar gärna match på måndag också.
RapporteraLycka till ikväll!!! 3 poäng. /petter